Galingai UEFA Čempionų lygoje startavęs „Kauno Žalgiris“ artėja prie tikslo | KaunoDiena.lt

GALINGAI UEFA ČEMPIONŲ LYGOJE STARTAVĘS „KAUNO ŽALGIRIS“ ARTĖJA PRIE TIKSLO

Įspūdingai UEFA salės futbolo Čempionų lygoje startavęs "Kauno Žalgiris" tęsia bilieto į "TOP 16" etapą medžioklę. Ketvirtadienį 19 val. Kauno sporto halėje žalgiriečiai egzaminuos Kosovo čempionę "Pristina 01" ekipą. Pergalė šiame mače garantuotų vietą tarp 16 stipriausių Europos fusal klubų.

Tiltus į sėkmingą pasirodymą Čempionų lygos pagrindiniame etape kauniečiai nutiesė trečiadienį, kai 10:3 nušlavė Limasolio AEL salės futbolininkus. Būtent Kipro čempionai buvo laikomi pagrindiniais lietuvių varžovais 7-ojoje grupėje.

Kauniečiai pirmąsias rungtynes pradėjo atsargiai, tačiau pamažu įsibėgėjo ir 7-ąją min. atsidarė įvarčių sąskaitą - komandos kapitonas Justinas Zagurskas tiksliu smūgiu užbaigė perdavimą nuo kampinio gairelės. Iki pertraukos šeimininkai pelnė dar du įvarčius - 17 min. individualų reidą taikliu spyriu užbaigė Vitinho, o 19 min. pasižymėjo kitas legionierius iš Brazilijos Beleu. Tad ilsėtis žalgiriečiai išėjo pirmaudami 3:0.

Antrame kėlinyje įvarčiai pylėsi laisvai, o pergalę Kauno komanda įtvirtino antroje kėlinio pusėje, kai per penkias minutes sumušė tris įvarčius vieną po kito. Nugalėtojų gretose po du įvarčius pelnė Vitinho, Lukas Sendžikas ir Albertas Voskunovičius, Kipro komandos gretose hettriką surinko legionierius iš Brazilijos Rafaelis Schlemperis.

UEFA futsal Čempionų lygos pagrindinis etapas „Kauno Žalgiris“ – Limasolio AEL 10:3 (3:0). Įvarčiai: 7 min. Justinas Zagurskas, 17 min. ir 37 min. Vitinho, 19 min. Beleu, 22 min. Vinicius Carvalho, 25 min. ir 31 min. Albertas Voskunovičius, 27 min. ir 33 min. Lukas Sendžikas, 28 min. Kassula („Kauno Žalgiris“); 23 min., 28 min. ir 38 min. Rafaelis Schlemperis (AEL).

"Pristina 01" salės futbolininkai pirmąją dieną 6:0 nugalėjo "Kampuksen Dynamo" ekipą iš Suomijos. Būtent su Suomijos čempionais savo pasirodymą šeštadienį 19 val. ir užbaigs žalgiriečiai. Jei pavyks peršokti pagrindinį barjerą, Lietuvos čempionai kitame etape pratęs kovą dėl kelialapio jau į finalo ketverto varžybas.

"Darbas dar nebaigtas, bet startu esame patenkinti. Įrodėme, jog ne veltui taip ilgai ir kruopščiai rengėmės šiam tarptautiniam startui", - teigė "Kauno Žalgirio" trenerio Dentinho asistentas Edvinas Alimkinas.

Kauniečiai rungtynėse įsibėgėjo pamažu, o rungtynių sąskaitą septintą minutę atidarė komandos kapitonas Justinas Zagurskas. Iki pertraukos šeimininkai pelnė dar du įvarčius ir į pertrauką išėjo pirmaudami 3:0. Antrame kėlinyje įvarčiai pylėsi laisvai, o pergalę Kauno komanda įtvirtino antroje kėlinio pusėje, kai per penkias minutes sumušė tris įvarčius vieną po kito. Dublius nugalėtojų komandoje užfiksavo Vitinho, Lukas Sendžikas ir Albertas Voskunovič, Kipro komandos gretose visus tris įvarčius mušė Rafaelis Schlemperis. UEFA futsal Čempionų lygos pagrindinis etapas „Kauno Žalgiris“ – Limasolio AEL 10:3 (3:0). Kauno sporto halė; pirmasis rungtynių teisėjas – Davidas Schaerli (Šveicarija). Įvarčiai: 7 min. Justinas Zagurskas, 17 min. ir 37 min. Vitinho, 19 min. Beleu, 22 min. Vinicius, 25 min. ir 31 min. Albertas Voskunovič, 27 min. ir 33 min. Lukas Sendžikas, 28 min. Kassula („Kauno Žalgiris“); 23 min., 28 min. ir 38 min. Rafael Schlemper (AEL). Įspėti: 27 min. Kassula („Kauno Žalgiris“); 17 min. Giorgos Krekos, 25 min. Efthimios Michalitsis (AEL).