Galisijoje „Atletico“ išgelbėjo nepaprasto grožio A. Griezmanno šūvis | KaunoDiena.lt

GALISIJOJE „ATLETICO“ IŠGELBĖJO NEPAPRASTO GROŽIO A. GRIEZMANNO ŠŪVIS

• 0

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos dvejos 25-ojo turo rungtynės. Dar du taškus prarado Madrido „Atletico“ klubas, svečiuose 1:1 sužaidęs su La Korunjos „Deportivo“.

13-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė rumunas Florinas Andone, bet 68-ąją minutę nepaprasto grožio įvartį pelnė ir „Atletico“ garbę išgelbėjo Antoine'as Griezmannas.

Po šių lygiųjų Madrido komanda turi 46 taškus, žengia ketvirta ir 11 atsilieka nuo lyderės „Barcelona“ ekipos.

Laipteliu aukščiau už „Atletico“ esanti „Sevilla“ ketvirtadienio vakarą 1:0 namuose įveikė Bilbao „Athletic“.

Pergalingą įvartį 14-ąją minutę pelnė Iborra.

Andalūzai turi 55 taškus ir tik 2 atsilieka nuo lyderės „Barcelona“ bei tašku nuo rungtynes atsargoje turinčio Madrido „Real“.