Rungtynių atomazga - it trileryje | KaunoDiena.lt

RUNGTYNIŲ ATOMAZGA - IT TRILERYJE

„Visada norisi laimėti, bet trūksta atakų užbaigimo. Tikiuosi, kad sulauksime papildymo, padėsiančio išspręsti mūsų rezultatyvumo problemas“, - kalbėjo Marius Stankevičius. Buvusio Lietuvos rinktinės futbolininko treniruojamas „Kauno Žalgiris“ pratęsė lygiųjų seriją „Optibet A lygoje“.

Dariaus ir Girėno stadione vykusiame 19-ojo turo mače šeimininkai pasidalino po tašką 1:1 su Marijampolės „Sūduva“.

Kauniečiai beveik visos dvikovos metu kontroliavo situaciją. Jie dominavo keldami kampinius, kurdamiesi progas prie varžovų vartų, tačiau vis pritrūkdavo tikslumo galutinėje atakos fazėje. Marijampoliečiai kantriai gynėsi ir mėgindavo atsakyti kontratakomis. Pagrindiniai mačo įvykiai prasidėjo jau per teisėjo pridėtą laiką. 93-iąją minutę Ignas Plūkas tolimo smūgio metu atmušė kamuolį į baudos aikštelę, kur po keitimo aikštėje pasirodęs Oyinlola Kayode taikliai mušė į artimąjį kampą. Kamuolys pataikė į virpstą, kliudė vartininko Igno Plūko koją ir nuo jos įriedėjo į vartus.

Per likusias minutes „Kauno Žalgiris“ turėjo puikią progą – jaunojo Nido Vosyliaus bandymą atrėmė Vilius Stebrys.

Vis dėlto septintą pridėto laiko minutę šeimininkai pasiekė savo. Po pakelto kampinio kamuolys dėkingai atšoko žalgiriečiui Edvinui Kloniūnui ir šis jį smūgiu galva nukreipė į vartus - 1:1.

„Lygiosios man viduje prilygsta pralaimėjimui, nes antrajame kėlinyje žaidėme neblogai, turėjome pranašumą, kūrėme progų", - sakė M. Stankevičius.

„Jei būtume normaliai pabaigę 1:1, sakyčiau, kad iškovojome tašką. Bet praleidus paskutinę sekundę jausmai yra dvejopi, - teigė „Sūduvos“ treneris Dovydas Lastauskas. - Galbūt pabaigoje pritrūkome koncentracijos, teisingesnių sprendimų. Pirmame kėlinyje nežaidėme gerai, antrajame taip pat daug kentėjome, dėjome daug pastangų gindamiesi. Iš esmės taktika suveikė“.