Žalgiriečiai A lygoje taškų nešvaisto | KaunoDiena.lt

ŽALGIRIEČIAI A LYGOJE TAŠKŲ NEŠVAISTO

„Norėčiau, kad labiau mėgautumėmės žaidimu, bet šiai dienai mums svarbiausia – taškai“, - pabrėžė Rokas Garastas. Jo diriguojamas "Kauno Žalgiris" neturėjo sunkumų „Optibet A lygos“ 7-ajame ture, 2:0 patiesdami vieną autsaiderių Gargždų "Bangą".

Akistatą Gargždų miesto stadione aktyviau pradėjo svečiai iš Kauno. Jie kurdavo momentus prie šeiminikų vartų, kol galiausiai jau 11-ąją minutę savo pirmąjį sezono įvartį pelnė Florianas Davidas.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje Roko Garasto auklėtiniai ir toliau kontroliavo rungtynių tempą ir spaudė šeimininkus. Po perdavimų serijos šeimininkų baudos aikštelėje F. Davidas pelnė antrąjį savo įvarti šios dienos rungtynėse.

60-ąją minutę Florianas Davidas turėjo galimybę pelnyti trečiąjį savo rungtynių įvartį, visgi, Mantas Bertašius gelbėjo komandos vartus. M. Bertašiaus komandai vėl prireikė 70-ąją minutę – į kontraataką nubėgusiu kauniečių progą pelnyti trečiąjį įvarti stabdė vartų saugas.

86-ąją minutę gargždiškiai turėjo puikią galimybę rezultatą švelninti, tačiau šeimininkų atliktus smūgius blokavo žaliai baltų gynėjai. Ignas Plūkas susitvarkė ir su pavojingu Karolio Laukžemio bandymu.

Po pergalės Gargžduose „Kauno Žalgiris“ su 12 taškų kyla į trečią lentelės vietą, o Gargždai su keturiais taškais lieka priešpaskutinėje vietoje lentelėje.

„Nepaisant rezultato, tai buvo vienos geriausių mūsų rungtynių. Vaikinai laikėsi strategijos, bet mus nubaudė už klaidas. Netekę Grato Sirgėdo kauniečiai prarado kokybę įžaidžiant kamuolį aikštės centre, tada galėjome perimti iniciatyvą. Patys taip pat sukūrėme momentų, bet jais nepasinaudojome“, - vardino „Bangos“ vairininkas Davidas Afonso.

Buvo svarbu jau pirmajame kėlinyje pasinaudoti momentais ir nuraminti rungtynių eigą. Tai pavyko, bet per anksti pagalvojome, kad mačas jau laimėtas“, - pripažino R. Garastas.