Klaipėdos 2-osios lygos čempionai – „Klaipėda city“ futbolininkai | KaunoDiena.lt

KLAIPĖDOS 2-OSIOS LYGOS ČEMPIONAI – „KLAIPĖDA CITY“ FUTBOLININKAI

Pasibaigus uostamiesčio salės futbolo 2-osios lygos čempionatui, labiausiai švytėjo „Klaipėdos city“ komandos žaidėjai.

Jie visas pirmenybes buvę „Vakarų fronto“ ekipos šešėlyje, tačiau po paskutiniojo turo pakilę į pirmąją vietą, lemiamoje kovoje sugebėjo nugalėti „frontininkus“ 4:2.

Bronza sužvilgo ant „Policijos mokyklos“ futbolininkų krūtinių, varžybose dėl 3-iosios vietos įveikusių „LCC Kicks“ komandą.

Finalinėje kovoje pirmojo įvarčio reikėjo ilgai laukti. Tik 23-iąją min. Karolis Rokas pralaužė „Vakarų fronto“ ekipos gynybą. Antrajame kėlinyje intriga dingo per trumpą laiką, kai vieną po kito du įvarčius įmušė Dainius Žernys ir K.Rokas. Kai įpusėjus kėliniui Romas Stonys sušvelnino skirtumą, jau kitos atakos metu buvo atstatytas trijų įvarčių santykis.

Nepaisant finalo baigties, „Klaipėda city“ ir „Vakarų fronto“ penketukai įgijo teisę varžytis tarp 12 stipriausių Klaipėdos salės futbolo komandų.

Pagal panašų scenarijų klostėsi ir susitikimas dėl bronzos medalių. Būsimieji policininkai po pertraukos paliko varžovus užnugaryje 3:0. „LCC Kicks“ žaidėjams pavyko grąžinti intrigą, priartėti iki „Policijos mokyklos“ vos per vieną taiklų smūgį – 3:4. Tačiau „LCC Kicks“ ekipa buvo greitai atvėsinta, kai per dvi minutes skirtumas vėl padidėjo iki 3 įvarčių – 6:3.

2-ojoje lygoje kovojo 10 penketukų. Visoms ekipoms sužaidus rato sistema, paskutiniąsias pozicijas užėmė „Optimistų“ ir LAJM penketukai.

Geriausiu lygos žaidėju tituluotas „Vakarų fronto“ narys Karolis Intas, geriausiu vartininku pripažintas čempionų vartų sargas Dmitrijus Jakovlevas.

Rezultatyviausiojo žaidėjo prizas atiteko 27 įvarčius įmušusiam Deividui Surbliui ("Policijos mokykla").