A lygos sugrįžimo mūšyje – netikėtas „Riterių“ triumfas | KaunoDiena.lt

A LYGOS SUGRĮŽIMO MŪŠYJE – NETIKĖTAS „RITERIŲ“ TRIUMFAS

Vilniaus „Riteriai“ per karantiną nesnaudė. Tokia išvada peršasi po šeštadienį įvykusio sostinės derbio tarp „Riterių“ ir Vilniaus „Žalgirio“ ekipų. Pirmajame po ilgos pauzės Lietuvos A lygos čempionato mače favoritai žalgiriečiai pralaimėjo 0:1.

Mindaugo Čepo auklėtiniai, pirmajame A lygos ture dar prieš porą mėnesių, skaudžiai 0:4 nusileido „Kauno Žalgiriui“. Tad antrąjį turą pradėjo kupini ryžto įsirašyti pirmuosius taškus. Tai jiems pavyko su kaupu. Rungtynių likimą lėmė Justino Marazo smūgis galva po Aleksandro Levšino perdavimo iš kairiojo atakos krašto. 19 minutę išsimaudę šaltame duše žalgiriečiai metėsi į priekį

Kelis kartus dešiniuoju kraštu pavojingai prasiveržė Richlordas Enninas, tačiau neskaitant žaidybinio pranašumo, šimtaprocenčių progų favoritai nesusikūrė. „Riterių“ gretose pavojingai iššovė Mindaugas Grigaravičius.

Kitame aštriame epizode teisėjas parodė geltonąją kortelę M.Čepas. Treneris pernelyg emocingai reikalavo 11 metrų baudinio.

Po pertraukos „Žalgirio“ didino spaudimą, tačiau visas pastangas niekais vertė nuostabiai žaidęs „Riterių“ vartininkas Tadas Simaitis. Ypač dėkingą progą 77 minutę turėjo „Žalgirio“ saugas Mantas Kuklys, smūgiuodamas laisvas iš keletos metrų nepataikęs į vartus. Vėliau pasižymėti galėjo ir Davidas Ngogas, bet jo paridentą kamuolį iš vartų kampo ištraukė T.Simaitis.

„Jau pirmosios rungtynės parodė, jog A lygos čempionatas bus įdomus, matysime daug netikėtų rezultatų, nes dabar bet kuri komanda gali įkąsti favoritams, - teigė mačą stebėjęs LFF prezidentas Tomas Danilevičius. - Žinoma, „Riteriams“ gerokai pasisekė, bet jie taškų nusipelnė“.

Kitame ture Vilniaus „Žalgirio“ laukia išvyka į Kauną, kur jam iššūkį mes vietos žalgiriečiai, o „Riteriai“ namuose priims A lygos naujokę Gargždų „Bangą“.