Paaiškėjo Prancūzijos futbolo taurės pusfinalio poros | KaunoDiena.lt

PAAIŠKĖJO PRANCŪZIJOS FUTBOLO TAURĖS PUSFINALIO POROS

• 0

2015-2016 metų Prancūzijos futbolo lygos taurės (Coupe de la Ligue) turnyro pusfinalyje sausio 27 dieną šalies čempionas ir taurės savininkas „Paris St Germain“ klubas žais su „Toulouse“ vienuolike, o „Lille“ futbolininkų varžovais bus Bordo „Girondins“ komanda.

Tai paaiškėjo po trečiadienį sužaistų likusių trijų ketvirtfinalio mačų bei po jų vykusios burtų traukimo ceremonijos.

„Paris St Germain“ klubas ketvirtfinalio susitikime namuose 2:1 (1:1) įveikė Liono „Olympique“ komandą.

Pirmajame kėlinyje Adrienas Rabiotas (17 min.) išvedė svečius į priekį, o kėlinio pabaigoje Corentinas Tolisso (42 min.) išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Lucas Morua (73 min.).

„Lille“ futbolininkai svečiuose tik po baudinių serijos 4:2 įveikė „Guingamp“ ekipą. Pagrindinis susitikimo laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių - 0:0.

Trečiosiose trečiadienį vykusiose ketvirtfinalio rungtynėse „Toulouse“ vienuolikė namuose tik po pratęsimo 2:1 (1:1, 1:1) įveikę Marselio „Olympique“ klubą.

Pirmojo kėlinio viduryje Wissamas Ben Yedderas (25 min.) išvedė šeimininkus į priekį, tačiau netrukus Georgesas N'Koudou (27 min.) išlygino rezultatą. Šeimininkų pergalę nulėmė tikslus Martino Braithwaite'o (99 min.) smūgis pirmame pratęsimo kėlinuke.