„Riteriai“ nukovė į A lygą taikančią „Bangą“ | KaunoDiena.lt

„RITERIAI“ NUKOVĖ Į A LYGĄ TAIKANČIĄ „BANGĄ“

• 3

Marijampolėje vykusiose kontrolinėse rungtynėse Vilniaus „Riteriai“ 5:1 nugalėjo Gargždų „Bangą“ bei pasiruošimo metu iškovojo pirmąją pergalę. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė peržiūroje dalyvaujantys Jonas Bičkus (du) ir Deividas Malžinskas, dar po sykį pasižymėjo Donatas Kazlauskas ir Ernestas Stočkūnas.

Kaip ir prieš savaitę, „Riteriai“ žaidė dviem sudėtimis. Starto sudėtyje Mindaugas Čepas pasirinko šį vienuoliktuką: V.Šarkauskas, V.Borovskis, R.Šveikauskas, D.Barauskas, A.Levšinas, M.Ramanauskas, T.Dombrauskis, D.Kazlauskas, J.Marazas, M.Grigaravičius, S.Ali Baba.

Nuo pat rungtynių pradžios aukštą tempą pasiūlę „Riteriai“ valdė situaciją aikštėje. Nepaisant didžiulės persvaros, pirmasis įvartis buvo įmuštas tik kėliniui besibaigiant. D.Kazlauskas pasimetė kamuolį į vidurį bei užtikrintai „atidarė sąskaitą“. Netrukus „Banga“ rezultatą išlygino.

Po pertraukos „Riterių“ persvara tapo dar didesnė ir, skirtingai nei iki pertraukos, pavyko pasinaudoti sukurtomis progomis.

Gairės: riteriai, Banga, futbolas