Seni varžovai Pele ir D. Maradona skelbia taiką | KaunoDiena.lt

SENI VARŽOVAI PELE IR D. MARADONA SKELBIA TAIKĄ

  • 2

Dvi didžiausios pasaulio futbolo legendos brazilas Pele (Pelė) ir argentinietis Diego Maradona (Diegas Maradona) ketvirtadienį susitiko per „parodomąsias varžybas“, skirtas Europos futbolo čempionato pradžiai.

75 metų metų Pele ir 55 metų D.Maradona net apsikabino vienas kitą, lyg parodydami, kad užmiršo savo senus nesutarimus.

„Noriu padėkoti Pele, žinome, kas jis yra ir kas visada bus. Mums reikia tokių ikonų kaip jis“, – pareiškė D.Maradona, sėkmingai pasirodęs per Argentinai pergalingą 1986 metų Pasaulio futbolo čempionatą.

Pele, tris kartus buvusio pasaulio čempiono, atsakymas taip pat buvo draugiškas.

„Svarbiausias dalykas yra taikos žinia. Labai dėkoju savo draugui Maradonai už šią galimybę ir daugybė plojimų žaidėjams, kurie šiandien buvo čia, – pasakė Pele. – Tai yra taikos momentas“.

Šios mandagios frazės nė iš tolo nepriminė tų, kurios skambėjo 2000 metais, kai Tarptautinė futbolo federacijų asociacija (FIFA) rinko geriausią XX amžiaus žaidėją.

Internetu vykusį FIFA balsavimą nesunkiai laimėjo D.Maradona. Tačiau FIFA nusprendė, kad Pele triumfo laikais interneto vartotojai buvo dar per jauni, todėl balsavimas buvo palankus D.Maradonai.

Tada buvo organizuotas FIFA žurnalo skaitytojų balsavimas, kurį triuškinančia persvara laimėjo Pele.

Galiausiai FIFA nusprendė geriausiais visų laikų žaidėjais paskelbti ir Pele, ir D.Maradoną.

„Aš turėjau žmonių balsus, Pele laimėjo neteisingai“, – pareiškė Maradona, kuris išėjo iš Romoje vykusio iškilmingo renginio, kad nematytų, kaip brazilas atsiima savo apdovanojimą.

Vėliau D.Maradona apkaltino Pele, kad šis leido savo buvusiam Brazilijos komandos draugui Garrincha (Garinčai) „mirti skurde“. Pele atsakė, kad D.Maradona yra „nesveikas“.

Dabar D.Maradona pradžiugino minią sirgalių pasirodęs viename epizode per 30 minučių trukusias draugiškas rungtynes „penki prieš penkis“ prie „Palais Royal“, kai Pele po sausio mėnesį darytos klubo sąnario operacijos stebėjo žaidimą už šoninės linijos.

Šį renginį organizavo šveicarų laikrodžių gamintoja kartu su UEFA.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Iš TS-LKD Onytės Kyšininkytės nuotykių albumėlio_1

Kaune teista už kyšininkavimą, TS-LKD narė(!), ona- danutė gricienė,- po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo iš kriminalizuotos aplinkos kilusia pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paaiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaisčiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvogti nuo manęs dalį pinigų (juos "išlupti" iš "garsiosios vadybininkės" prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!!!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau, direktoriauja kavutės su brendžiu įkalus!? Žandus papūtus ir ką!

Iš TS-LKD Onytės Kyšininkytės nuotykių albumėlio_2

O ko nesėdėt, jei už nugaros TS-LKD partijos bendraminčiai, giminingos sielos, o virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir piramidė gali griūti! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai šlama, tarytum ošia!.. Svarbiausia - sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį - lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems! P. S. TIESA - ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi! Jei kas – tave balne už kanopų prilaikys partijos bendraminčiai, onytės

SUSIJUSIOS NAUJIENOS