„Sūduva“ sutrypė „Stumbrą“ ir iškovojo LFF Supertaurę | KaunoDiena.lt

„SŪDUVA“ SUTRYPĖ „STUMBRĄ“ IR IŠKOVOJO LFF SUPERTAURĘ

• 2

Šeštadienį Marijampolėje pakilo 2018 metų Lietuvos futbolo sezono uždanga. „Arvi“ manieže vykusiose „Betsafe LFF Supertaurės“ rungtynėse „Sūduvos“ klubas įtikinamai įrodė savo pranašumą prieš Kauno „Stumbro“ komandą ir triumfavo 5:0.

Tai buvo jau antroji istorijoje LFF Supertaurė „Sūduvos“ klubui. Suvalkijos ekipa ankščiau šį trofėjų iškovojo 2009 metais.

Susitikimo pradžioje marijampoliečiai buvo kur kas aktyvesni ir kamuolys dažniau buvo kauniečių aikštės pusėje.

9 minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį. Po gražios komandinės kombinacijos, 10 minutę Josipas Tadičius pasinaudojo Ovidijaus Verbicko perdavimu ir smūgiu baudos aikštelėje nuginklavo „Stumbro“ vartų sargą Rodrigio Josviaki.

Po dešimties minučių įvarčio autorius turėjo dar vieną galimybę. Po Andro Švrljugos perdavimo serbas iš patogios pozicijos smūgiavo galva, bet tiksliai atlikti smūgio jam nepavyko.

24 minutę „Sūduva“ padvigubino pranašumą po gražaus Lietuvos rinktinės žaidėjų dueto išpuolio. Prie baudos aikštelės linijos buvęs Ovidijus Verbickas gražiu perdavimu surado kairiame atakos krašte atsilaisvinusį Vaidą Slavicką, o šis pažeme atliko tikslų šūvį į vartus.

Vėliau „Stumbras“ buvo trumpai užspaudęs varžovų vartus ir netgi buvo arti įvarčio, kai Nasro Boucharebas smūgiavo šalia vartų. Visgi pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:0.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva“ varžovams sudavė smūgį, po kurio Mariano Barreto auklėtiniai atsitiesti nesugebėjo. 51 minutę Ovidijus Verbickas  smūgiu iš arti įveikė vartininką.

„Stumbras“ bandė mesti į rungtynes likusį arsenalą – atlikti net du keitimai vienu metu, bet tai pagyvinti žaidimo jiems nepadėjo.

70 minutę A lygos čempionai dar kartą nubaudė Kauno komandą už spragas gynyboje. Aikštėje pasirodęs Rigino Cicilia ilgai neužtruko produktyviai pasižymėti – puolėjas gražiai permetė kamuolį per vartininką ir pavertė rezultatą dar labiau triuškinamu.

„Sūduva“ savo dominavimą vainikavo dar vienu įvarčiu. 81 minutę baudos aikštelėje Aleksandras Živanovičius išprovokavo varžovo pražangą, o teisėjas nedvejodamas skyrė vienuolikos metrų baudinį. Jį realizavo kapitonas Algis Jankauskas.

Rungtynės baigėsi rezultatu 5:0.

Rungtynių statistika:

„Sūduva“ – „Stumbras“ 5:0 (2:0)

Marijampolės „Arvi“ maniežas

Teisėjas – Vijūnas Vasiliauskas

Įvarčiai: 9 min. J. Tadič (1:0), 24 min. V. Slavickas (2:0), 51 min. O. Verbickas (3:0), 70 min. R. Cicilia (4:0), 81 min. A. Jankauskas (5:0)

„Sūduva“: Ivan Kardum, Povilas Leimonas (54 min Alassane N‘Diaye), Karolis Laukžemis (70 min. Julius Kasparavičius), Semir Kerla, Andro Švrljuga, Aleksandar Živanovič, Vaidas Slavickas, Gerson Acevedo (79 min. Robertas Vėževičius), Ovidijus Verbickas, Josip Tadič (60 min. Rigina Cicilia), Algis Jankauskas.

„Stumbras“: Rodrigo Josviaki, Andre Almeida, Nazare Jardel, Lucas Villela (69 min. Andrade Jardel), Vilius Armanavičius (59 min. David Kuagica), Miguel Rico, Rimvydas Sadauskas, Agostinho Ca (58 min. Dominykas Galkevičius), Junior Soares, Kgaoegelo Sekgota (39 min. Mohammed Sheriff), Nasro Bouchareb.