A lygos autsaideriai griebiasi šiaudo | KaunoDiena.lt

A LYGOS AUTSAIDERIAI GRIEBIASI ŠIAUDO

„Geri dalykai nutinka geriems žmonėms“, - lengviau atsiduso „Riterių“ treneris Matthew Silva. Jo auklėtiniai - Vilniaus "Riterių" ekipos futbolininkai 31-ąjį „Optibet A lygos“ turą pradėjo pergale 1:0 Alytuje prieš vietos DFK „Dainavos“ kolektyvą.

Penki mėnesiai - tiek laiko pergalės skonio neragavo Vilniaus "Riteriai". Tačiau 31-ajame ture vilniečiai šį užkeikimą nutraukė. Svečiai pasižymėti galėjo jau 9-ąją rungtynių minutę, tačiau Colino Odutayo smūgį atrėmė Orestas Kostykas, atšokusio kamuolio į vartus nepasiuntė Nikola Popovičius. Visgi, 20-ąją minutę varžovų klaida pasinaudojęs C. Odutayo išsiskyrė įvarčiu.

Pirmame kėlinyje dainaviečiai neatliko nė vieno smūgių vartų link, antrąją susitiko pusę alytiškiai pradėjo kiek aštresniu žaidimu, tačiau kuriamos atakos apčiuopiamos naudos nedavė.

68-ąją minutę dzūkai turėjo gerą galimybę rezultatą išlyginti – standartinės situacijos metu perdavimo iš Stanislavo Sorokino sulaukęs Ode Abdullahi galva smūgiavo netaikliai, 80-ąją minutę į vartų plotą smūgiavo po keitimo pasirodęs Mattheus Araujo, po kelių momentų brazilas atliko dar vieną pavojingą bandymą. Dvikovai bėgant į pabaigą savuosius šansus turėjo Davoras Rakičius bei Stanislavas Sorokinas, jų smūgius atrėmė Armantas Vitkauskas.

Po 31-ojo „Optibet A lygos“ turo „Riteriai“ sumažino atstumą iki 9-osios čempionato pozicijos bei savo sąskaitoje turi 18 taškų, savo ruožtu „Dainava“ su 29 taškais išlieka septinti.

„Buvome kantrūs, gynėmės kompaktiškai. Teko pakentėti antrojo kėlinio pabaigoje, kai saugojome rezultatą. Tikiuosi, kad tai taps įkvėpimu tolimesnėms kovoms dėl išlikimo A lygoje. Visi jaučiame palengvėjimą, bet mūsų laukia dar keli finalai, lemsiantys mūsų sezono likimą“, - pabrėžė M. Silva.