Vilniečius nokautavęs „Kauno Žalgiris“ tęsia žygį LFF taurės turnyre | KaunoDiena.lt

VILNIEČIUS NOKAUTAVĘS „KAUNO ŽALGIRIS“ TĘSIA ŽYGĮ LFF TAURĖS TURNYRE

Kurioziniai ir rimti įvarčiai pakirto Vilniaus "Žalgirį" Kaune. ,Mariaus Stankevičiaus treniruojamas „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas įspūdingu stiliumi žengė į LFF taurės ketvirtfinalį. Žalgiriečiai aštuntfinalyje Dariaus ir Girėno stadione rezultatu 3:0 (1:0) įveikė praėjusių metų taurės laimėtoją Vilniaus „Žalgirį“.

"Tikėjomės, kad gynyba bus tanki ir varžovai kontratakuos. Tačiau varžovas sėkmingai gynėsi. Mes turėjome išėjimų į baudos aikštelę, bet nedaug. Padarėme klaidų, praleidome įvartį. Nors gynyboje buvo daugiau žaidėjų nei atakuojančių, tačiau nepavyko susitvarkyti", - pripažino Vladimiras Čeburinas.

Jo treniruojamas Vilniaus "Žalgiris" Kaune nė iš tolo neprilygo vietos žalgiriečiams.

Nuo pat rungtynių pradžios solidžiai dvikovoje atrodę kauniečiai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai 37-ąją minutę pasižymėjo aikštėje po keitimo pasirodęs prancūzas Rosario Latouchent’as.

Antrame kėlinyje M.Stankevičiaus komanda turėjo ne vieną galimybę išeiti į kontratakas, o viena jų 58-ąją susitikimo minutę baigėsi puikiu Xabi Auzmendi įvarčiu – 2:0.

„Kauno Žalgiris“ pavojingų progų turėjo ir daugiau, o tašką rungtynėse padėjo patys vilniečiai. Bandydamas išmušti kamuolį nuo vartų, varžovų vartų sargas pataikė jį į savo komandos draugą ir kamuolys įskriejo į vartus – 3:0.

"Antrąjį kėlinį pradėjome agresyviau, bandėme perkelti žaidimą į jų pusę. Tačiau praleidome kontrataką ir įvartį. Trečias įvartis absurdiškas, tačiau tai taip pat įvartis. Taurės turnyras toliau bus be mūsų. Dėl to žinoma gaila. Mūsų tikslas buvo visi trofėjai", - pripažino V. Čeburinas.

Tai buvo pirmoji „Kauno Žalgirio“ pergalė prieš Vilniaus „Žalgirį“ taurės turnyruose.

Artimiausias rungtynes žalgiriečiai gegužės 28 dieną Dariaus ir Girėno stadione žais su Gargždų „Banga“.