Žalgiriečiai čempionams neprilygo | KaunoDiena.lt

ŽALGIRIEČIAI ČEMPIONAMS NEPRILYGO

„Kauno Žalgirio“ ekipai nepavyko atitrūkti nuo ją persekiojančių Vilniaus „Riterių“ lenktynėse dėl A lygos bronzos medalių. Kauniečiai šiandien savo aikštėje 0:2 turėjo pripažinti šalies čempionės Marijampolės „Sūduvos“ pranašumą.

Du 11 metrų baudiniai palaidojo Mindaugo Čepo auklėtinių viltis įkąsti A lygos pirmenybių lyderiams iš Suvalkijos. „Sūduvos“ futbolininkai 24-ojo turo akistatai su kauniečiais metė į kovą stipriausią sudėtį. Nepaisant to, svečiams sunkiai sekėsi susikurti teritorinį pranašumą. Atvirkščiai, aktyviau rungtynes pradėję šeimininkai turėjo ne vieną galimybę atidaryti įvarčių sąskaitą, tačiau „Sūduvą“ gelbėjo patikimai žaidęs vartininkas Ivanas Kardumas. Patyrusio 32 metų kroato pastangos ginant savuosius vartus davė vaisių. Atmušę priešininkų išpuolius marijampoliečiai dar iki pertraukos išsiveržė į priekį. Jiems pagelbėjo teisėjo Roberto Valikonio sprendimas į kauniečių vartus už žaidimą ranka skirti 11 metrų baudinį. Jį realizavo Mihretas Topčagičius. Austrijos pilietybę turintis galingas 193 cm ūgio puolėjas tapo pagrindiniu „Sūduvos“ atakų ginklu. Tai jis įrodė ir po pertraukos. Tiesa, kauniečiai dar turėjo progų pasižymėti. Pavojingi jų smūgiai galva buvo arti tikslo. Tuo tarpu M.Topčagičius savo šansu pasinaudojo. 77-ąją min. arbitrui skyrus dar vieną 11 m baudinį, legionierius vėl stojo prie žymos ir vėl buvo taiklus – 2:0.

Įsirašę dar vieną pergalę suvalkiečiai su 51 tašku priartėjo prie pirmaujančio Vilniaus „Žalgirio“. Vilniečiai šiandien prarado du taškus lygiosiomis (1:1) pasibaigusioje akistatoje su Vilniaus „Riteriais“. „Žalgirio“ sąskaitoje dabar yra 56 taškai, bet „Sūduva“ turi net tris mačus atsargoje. Tuo tarpu „Kauno Žalgiris“ ir „Riteriai“ su 39 taškais dalinasi 3-4 vietas, tačiau vilniečiai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Artimiausias rungtynes „Kauno Žalgiris“ rugsėjo 28 dieną žais išvykoje su „Panevėžio“ komanda, o spalio 5-ąją namuose priims Vilniaus „Žalgirį“.