„Žalgirio“ treneris J. Martinsas: kovoje dėl titulo mums kiekviena pergalė – svarbi | KaunoDiena.lt

„ŽALGIRIO“ TRENERIS J. MARTINSAS: KOVOJE DĖL TITULO MUMS KIEKVIENA PERGALĖ – SVARBI

Laikinasis Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo vyriausiasis treneris Joao Martinsas prie komandos vairo A lygoje debiutavo pergale. Žalgiriečiai svečiuose 3:1 (1:1) nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.

Nors pirmieji praleido įvartį, kai pasižymėjo Darvydas Šernas, vėliau sostinės futbolininkai pelnė tris įvarčius be atsako ir šventė šeštąją pergalę A lygoje iš eilės. Du kartus pasižymėjo Liviu Antalis, o kartą – jaunasis Matas Vareika.

„Tai buvo sunkios rungtynės. „Atlantas“ pirmasis įmušė ir apsunkino mūsų užduotį. Mums prireikė laiko, kad priprastume prie vejos. Mes mėgstame greitą žaidimą, tačiau veja neleido tokio demonstruoti. Nepaisant to, tai buvo geros rungtynės. Sukūrėme daugybę progų. Manau, kad galėjome laimėti lengviau nei tai padarėme“, – po susitikimo kalbėjo J. Martinsas.

Treneris pasidžiaugė, kad komanda pagerino žaidimą po pertraukos. Būtent du įvarčiai antrajame kėlinyje garantavo žalgiriečiams pergalę.

„Man patiko komandos reakcija po pertraukos. Žaidimas pagerėjo, vyrai apsiprato ant vejos ir žaidimo kreivė pakilo. Mūsų startinėje sudėtyje pasirodė du jauni lietuviai – Karolis Uzėla ir M. Vareika. Džiaugiuosi už juos. Jie parodė, kad yra pasirengę žaisti šiame lygyje. Tai labai svarbu, noriu kad sulaukęs šanso kiekvienas futbolininkas būtų pasiruošęs juo pasinaudoti“, – tęsė treneris iš Portugalijos.

Nors vadovaujant „Žalgirio“ žaidimui tai buvo J. Martinso debiutas A lygoje, jis to nesureikšmino.

„Svarbiausia, kad namo išvykome su trimis taškais. Aišku, man malonu, bet stengiuosi viską vertinti per komandinę perspektyvą. Mes kovojame dėl titulo ir mums reikalingos pergalės. Svarbiausios – komandinės užduotys. Turime rinkti maksimalų taškų skaičių“, – užbaigė J. Martinsas.

Artimiausias rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ žais sekmadienį 19 val. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione su „Kauno Žalgiriu“.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS