tik aitomobilio kiriuos Labai megsta dauzyt paukstis skrisdamas ,nes vairuoja beprasmiskai Žioplai kuriam ne tik smelis ,krumai ,akmenys ,ar kiti dakare ,bet ir tarpkojis maiso .
Vanageli tu esi pazymetas! Prisimink varzta kurio sykstejai Antanui ,vien del to ,nors puikiai žinojai kad varikli keisti draudziama ir kai Antanas pravaziavo dar viena etapa su laostanciu varikliu del kurio gedimo toli nukrito uz taves tik tada teikeosi 'paskolint 'varzta ! Tai tu ne lietuvis o prie dugno ir net 'nepatogu' tau but salia kitu LIETUVIU Dakare . Gal geriau buk sturmanu gal tada ir pagarba uzsitarnausi tarp Lietuviu ?
Matyt ne likimas...patirtis didele...bet visu "siurprizu"trasoje nenumatysi jei kelis kart pasiseka isvengt, tai ši karta ne..kaip bebutu gaila!!!
O komensams ant sofos reiketu nusiplaut liežuvius...
Net juokas ima iš to pasikėlusio ir susireikšminusio šoferio ,kuriam ne šoferiaut o ant asilo po laukus strapaliot ,pakėlęs aukštai sparnus kaip špokas, krito žemai kaip nupešiota višta gėdą Lietuvai toks šoferis daro !!!!
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)