Dviratininkas E. Šiškevičius pasaulio čempionate pranoko 20 varžovų | KaunoDiena.lt

DVIRATININKAS E. ŠIŠKEVIČIUS PASAULIO ČEMPIONATE PRANOKO 20 VARŽOVŲ

• 0

Imoloje (Italija) vyksiančio 93-iojo pasaulio dviračių plento čempionato vyrų asmeninėse lenktynėse penktadienį Evaldas Šiškevičius, pranokęs 20 varžovų, užėmė 36-ą vietą.

Pirmą kartą šios rungties pasaulio čempionu tapo italas Filippo Ganna. Jis 31,7 km nuvažiavo per 35 min. 54,10 sek. (vid. greitis – 52,978 km/h). Keturiskart pasaulio treko asmeninių persekiojimo lenktynių čempionas pernai pasaulio pirmenybėse buvo trečias. Sidabro medalį pelnė triskart pasaulio dviračių kroso čempionas belgas Wout van Aert (+26,72 sek.), o bronzos – Europos čempionas šveicaras Stefan Kung (+29,8 sek.). Nugalėtojo titulą gynęs australas Rohan Dennis (+39,76 sek.) užėmė penktą vietą.

Devintą kartą pasaulio čempionate dalyvaujantis E. Šiškevičius nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 29,77 sek.

Lenktynėse dalyvavo 56 dviratininkai iš 38 šalių.

Šeštadienį 13.35 val. (Lietuvos laiku) prasidės moterų grupinės lenktynės (143 km). Jose dalyvaus Olivija Baleišytė, Akvilė Gedraitytė ir Rasa Leleivytė. Lenktynėse startuos 143 dviratininkės iš 41 šalies.