„Formulės 1“ pasaulio čempionato etapą laimėjo australas | KaunoDiena.lt

"FORMULĖS 1" PASAULIO ČEMPIONATO ETAPĄ LAIMĖJO AUSTRALAS

Pasaulio "Formulės 1" čempionato vienuoliktąjį etapą - vengrijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš ketvirtosios pozicijos startavęs "RedBull - Renault" komandos narys australas Danielis Ricciardo, kuris bendrojoje įskaitoje su 131 tašku lieka trečias.

Tai buvo antroji 24-erių metų Australijos lenktynininko pergalė pirmenybių istorijoje.

70 "Hungaroringo" trasos ratų - 306,630 km - nugalėtojas įveikė per 1 valandą 39 minutes 12,830 sekundės.

Antras sekmadienį finišavo "Ferrari" pilotas Fernando Alonso, už nugaros palikęs abu pirmaujančius čempionate "Mercedes" ekipos lenktynininkus - trečiojoje pozicijoje finišo liniją kirtusį britą Lewisą Hamiltoną, kuris lenktynes pradėjo tik iš boksų, bei ketvirtoje vietoje likusį vokietį Nico Rosbergą.

Po vienuolikos etapų antroje vietoje bendroje įskaitoje likęs L.Hamiltonas surinko 191-ą tašką ir iki vienuolikos sumažino atsilikimą prieš pirmaujantį N.Rosbergą.

Keturiskart pasaulio čempionas Vokietijos lenktynininkas Sebastianas Vettelis ("Red Bull") finišo liniją kirto septintas:

1. Daniel Ricciardo (Australija), "RedBull - Renault"   1 val. 53 min. 05,058 sek.

2. Fernando Alonso (Ispanija), "Ferrari"                       atsiliko 5,200 sek.