Gimnastui R. Tvorogalui – kelialapis į Tokijo olimpines žaidynes | KaunoDiena.lt

GIMNASTUI R. TVOROGALUI – KELIALAPIS Į TOKIJO OLIMPINES ŽAIDYNES

Lietuvos gimnastas Robertas Tvorogalas (treneris Jevgenijus Izmodenovas) iškovojo kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes.

Pirmadienį vakare Štutgarte (Vokietija) baigėsi vyrų sportinės gimnastikos pasaulio čempionato kvalifikacinės varžybos.

R. Tvorogalas rungtyje ant skersinio užėmė 16-ą vietą., ant lygiagrečių– 35-ą., ant arklio – 64-ąją, ant žiedų – 66-ąją, laisvųjų pratimų rungtyje – 72-ąją, atraminio šuolio – 110-ąją. Daugiakovėje jis buvo 29-as.. Robertas yra antras atsarginis daugiakovės finale.

Tomas Kuzmizckas (treneris Rolandas Zakšauskas) rungtyje ant lygiagrečių buvo 63-ias, laisvųjų pratimų rungtyje užėmė 121-ąją poziciją, atraminio šuolio – 158-ąją, ant arklio – 160-ąją, ant žiedų – 164-ąją, ant skersinio – 168-ąją, o daugiakovėje – 112-ąją.

Lietuvos rinktinės gimnastais ir gimnastėmis treniruočių ir varžybų metu rūpinosi kineziterapeutė Ines Meike van Aken.

R. Tvorogalas yra 19-as Lietuvos atstovas, iškovojęs teisę dalyvauti Tokijo olimpinėse žaidynėse.