L. Mugevičius su šeimininku pateko teniso turnyro Egipte dvejetų ketvirtfinalį | KaunoDiena.lt

L. MUGEVIČIUS SU ŠEIMININKU PATEKO TENISO TURNYRO EGIPTE DVEJETŲ KETVIRTFINALĮ

• 0

Luko Mugevičiaus ir Egipto atstovo Mohamedo Safwato duetas sėkmingai pradėjo ITF serijos „Soho Square F1“ teniso turnyro Egipte dvejetų varžybas.

Favoritais laikomi lietuvis su kortų šeimininkų trečiadienį aštuntfinalyje per 55 minutes 6:1, 6:4 nugalėjo belgo Thibaulto Saive'o ir lenko Mateuszo Terczynskio porą ir užsitikrino 128 JAV dolerių čekį.

Ketvirtfinalyje L. Mugevičiaus ir M. Safwato duetas žais su Taivano atstovo Jui–Cheno Hungo ir ukrainiečio Vladimiro Verchogliadovo pora, kuri aštuntfinalyje 1:6, 6:2, 10:7 įveikė Ukrainos tenisininkus Aleksandrą Bielinskį bei Jurijų Džavakianą.

734-ą vietą ATP reitinge užimantis ir aštuntas pagal skirstymą vienetų varžybose 21-erių metų Lukas Mugevičius antradienį pirmajame rate per 1 valandą ir 43 minučių 4:6, 6:7 (5:7) nusileido tik po atrankos į pagrindines varžybas patekusiam bendraamžiui iš Ukrainos Aleksandrui Belinskiui bei liko be įskaitinių taškų ir tenkinosi 104 JAV dolerių čekiu.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Egipte prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.