Lietuvis „Battle of Europe“ varžybose Lenkijoje iškovojo sidabro medalį | KaunoDiena.lt

LIETUVIS „BATTLE OF EUROPE“ VARŽYBOSE LENKIJOJE IŠKOVOJO SIDABRO MEDALĮ

Savaitgalį Lenkijoje vyko vienos iš didžiausių jėgos ir ištvermės varžybų Rytų Europoje „Battle of Europe“. Į renginį kvietimų sulaukė daugiau nei 150 geriausių atletų iš šešių valstybių. Lietuvis Tadas Gudžiauskas „Masters 35+” kategorijoje užėmė antrąją vietą ir nusileido tik vienam iš stipriausių Lenkijos sportininkų Marcinui Kalandykui.

„Prieš vykdamas svajojau patekti į penketuką. Tai būtų geras ženklas prieš sekantį pasirodymą Kipre. Tačiau dabar pasitikėjimas dar didesnis, jaučiuosi geros sportinės formos. Paskutiniu metu ištvermės didinimui į pasiruošimo programą įtraukiau plaukimo treniruotes, ir tas labai pagelbėjo“, – pasakojo T. Gudžiauskas.

Per tris dienas dalyviai įveikė septynias užduotis, kurių metu reikėjo nešti 50 kg smėlio maišą, vaikščioti rankomis, kelti įvairius svorius. Varžybų atrankoje dalyvavo daugiau nei 600 sportininkų, prizinis fondas siekė beveik 14 tūkst. eurų. Spalio mėnesį T. Gudžiauskas taip pat ketina dalyvauti trijų dienų „Cyprus Throwdown“ varžybose Kipre, kuriose susigrums 570 sportininkų iš viso pasaulio.

Pasaulyje sparčiai populiarėjančios „Crossfit“ tipo varžybos susilaukia vis daugiau dėmesio ir Lietuvoje. Rugpjūčio pabaigoje Vilniaus sporto festivalio metu suorganizuotas „Lithuanian Fitness Challenge“ turnyras pritraukė net 100 jėgos ir ištvermės sportininkų.