Plaukikai sieks kelialapio į finalą | KaunoDiena.lt

PLAUKIKAI SIEKS KELIALAPIO Į FINALĄ

Lietuvos sportininkų atstovaujama Paryžiaus "Energy Standard" komanda sužinojo, su kuo teks kovoti Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) varžybų pusfinalyje.

"Energy Standard", kuriose gretose – Danas Rapšys, Simonas Bilis ir Andrius Šidlauskas, lapkričio 14–15 d. Budapešte, "Duna" arenoje, išmėgins jėgas su Niujorko "Breakers", Tokijo "Frog Kings" ir Londono "Roar" plaukikais.

Kitą pusfinalį 15–16 d. sudarys San Fransisko "Cali Condors", Toronto "Titans", Budapešto "Iron" ir Los Andželo "Current" komandos.

Kiekvienai ekipai per reguliarųjį sezoną (jį sudarė 10 etapų) teko startuoti po keturis kartus. "Energy Standars" surinko 15 taškų ir užėmė antrą vietą. Sėkmingiau pasirodė tik "Cali Condors" (16 tšk.). Treti – "Roar" atstovai (13 tšk.).

Kitose pozicijose – "Current" (12 tšk.), "Iron" (11 tšk.), "Frog Kings" (10 tšk.), "Titans" (8 tšk.), "Breakers" (6 tšk.) ir į pusfinalį nepatekę Vašingtono "Trident" (5 tšk.) ir Romos "Aqua Centurions" (4 tšk.) atletai.

D.Rapšys, plaukęs 200 m ir 400 m laisvu stiliumi, iškovojo septynias pergales ir tik kartą finišavo antras. Lietuvis uždirbo 22 tūkst. JAV dolerių.

S.Bilio ir A.Šidlausko rezultatai – kuklesni, tad Simonas savo asmeninį biudžetą papildė 8 200 JAV dolerių, Andrius – 2 000.

"Aukščiausio lygio varžybų maratonas kūnui siunčia signalus – būtų gerai pailsėti. Tačiau visi džiaugiamės, kad galime dalyvauti varžybose su fantastiška "Energy Standard" komanda", – sakė D.Rapšys.

Tarp Paryžiaus ekipos varžovų pusfinalyje bus olimpiniai čempionas Adamas Peaty ("Roar"), pasaulio čempionai Daiya Seto ("Frog Kings"), Marko Kochas ("Breakers").

Rezultatai: per komercinių ISL varžybų reguliarųjį sezoną D.Rapšys iškovojo septynias pergales ir tik kartą finišavo antras.