R. Meilutytė tapo pasaulio čempione! | KaunoDiena.lt

R. MEILUTYTĖ TAPO PASAULIO ČEMPIONE!

• 21

Kataro sostinėje Dohoje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį.

Lietuvė čempione tapo moterų 50 metrų plaukimo krūtine finale atstumą įveikusi per 29,40 sekundės.

R. Meilutytė apgynė pernai Japonijoje iškovotą čempionės titulą.

Pasveikino premjerė

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino pasaulio čempione sekmadienį tapusią plaukikę Rūtą Meilutytę.

„Įdėmiai stebėjome Lietuvos plaukikų startus šiame svarbiame pasaulio čempionate. Ši pergalė tikrai pripildė džiugesio ne tik sporto entuziastų širdis, bet ji labai brangi visai Lietuvai.

Nuoširdžiai sveikinu šia įsimintina proga ir linkiu, kad tavo, Rūta, sportinį kelią toliau lydėtų Lietuvos himno garsai“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

Lietuvos plaukikė R. Meilutytė Katare vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate iškovojo aukso medalį.

R. Meilutytė pasaulio čempione tapo moterų 50 metrų plaukimo krūtine finale, kur minėtą atstumą įveikė per 29,40 sekundės.

Lietuvos plaukikė pasaulio čempionė minėtoje distancijoje tapo trečią kartą. Anksčiau aukso medalius 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje R. Meilutytė iškovojo 2023 ir 2022 m.