A. Šociko bokso turnyro finale kovos devyni lietuviai | KaunoDiena.lt

A. ŠOCIKO BOKSO TURNYRO FINALE KOVOS DEVYNI LIETUVIAI

• 0

Kauno sporto halėje vykstančio į Tarptautinės mėgėjų bokso asociacijos (AIBA) varžybų kalendorių įtraukto XVIII tarptautinio Algirdo Šociko vardo bokso turnyro finale kovos devyni lietuviai.

Tai paaiškėjo po ketvirtadienį pasibaigusių pusfinalio kovų, kuriose pergales iškovojo penki iš šešių į ringą kopusių Lietuvos bokso mokyklos auklėtinių.

Greičiausiai pusfinalyje su savo varžovu susitvarkė šiemet jau šešioliktąjį kartą šalies čempionu tapęs Vitalijus Subačius, jau pirmajame raunde aiškia persvara nugalėjęs latvį Ralfą Valcaną. Svorio kategorijos iki 91 kg finale V.Subačius susitiks su Pauliumi Zujevu, kuris kitoje pusfinalio dvikovoje 2:1 įveikė kitą Latvijos atstovą Raitį Sinkevicą.

Įtikinamai - 3:0 - savo varžovus pusfinalyje nugalėjo Eimantas Stanionis (svorio kategorija iki 69 kg) ir Tomas Sinkevičius (75 kg), o Edgaras Skurdelis (60 kg) tik trečiajame raunde 2:1 palaužė Vokietijos vicečempiono Atdhe Gashi pasipriešinimą.

Nesėkmę ketvirtadienį patyrė tik Mantas Valavičius (virš 91 kg), 0:3 turėjęs pripažinti Rusijos čempiono Gasano Gimbatovo pranašumą.

Penktadienį finalinės kovos Kauno sporto halėje prasidės 18 valandą.