Varžovą nokautavęs Maslobojevas atkirto vis nerimstančiam Dirksčiui: kas toks esi? | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Varžovą nokautavęs Maslobojevas atkirto vis nerimstančiam Dirksčiui: kas toks esi?

7 2025-02-23 16:52 kauno.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Sigitas

Baikit jus kovotojai **** spektakliai durniu laivas O tas senis palikes seimas Nulis lochas
1
-2
Slabodke

Tas senis dar ne viena locha kap tu sigitai sutvarkis
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

0h

Eitu gero darbo dirbti, versla atidaryti, o, cia dauzosi, o ant senatves **** buna. Paliko 3 mazus vaikus., jis sau autoritetas tik, kituem nulis! Seima pirmiausia, paskui boksas! Dabar vel tuokiasi. Vel vaikai vistiklai!!!
6
-2
na

nieko blatno ir iš pačio..nelabai jau kokia biografija..palikt tris vaikus ir žmoną, kuri apie jį taip šokinėjo. Apie save matyt geros nuomonės.
5
-2
Gerbiu p. Maslobojevą

kaip kovotoją. Bet neskaitant demonstruojamo santūrumo esate susireikšminęs ir apie save daugiau nei yra galvojantis žmogus, p. Sergėjau. Atsakykite į klausimą pats sau, kas Jūs pats toks esate ? Ne vidutinio lygio kovotojas ? Jūs save įsivaizduojate, kas su Jumis būtų, jei Jus įmestų '99-'00 į tikrą seną K-1, tokiems žvėrims kaip Jerome Le Banner'is, Ernesto Hoost'as, Peter Aerts'as, Mike Bernardo, Andy Hug'as, Sam Greco ar kitiems tuo metu ? Iš ringo parneštų tik Jūsų šortus ir pirštines. Jūs net ne heavy kovinėj formoj, o light heavy, tai net nežinau ar ir šortus su pirštinėm parneštų. Glory nebloga organizacija, bet esate taip pat visiškas vidutiniokas, jei mes kalbam apie pasaulinį lygį, taip kad būkite paprastesnis. O tas Dirkstys, tai eilinis net ne Lietuvos, o Lietuvos regiono vidutiniokas, tiesiog prie tokio aukšto europinio, netgi pasaulinio lygio organizacijos kaip UTMA, mokantis daryt hype'ą ir tą, ko nori dabartinis jaunimas.
2
-2
olimpas

issigimeliai barzdoti,su akiniais,zeles ant galvos daugiau nei smegenu,tokie loxai ,kad tas karolis simanavicius geriau atrodo,na yra gal keli,maslobojavas ,dar keli,toliau jokio sporto ,ekrano,podiumo blusos,morkevicius visus butu junges su viena ranka...imesiu jusu ekrano mokytojas,nes pagal ji judant ... ****://youtu.be/xTJiBJofn4U?si=rLmzG-pA1r7Wwyn8
2
-2
Anonimas

snukius daužo iki debiliskumo.
4
-2