Ankaroje – sunkus ketvirtas kėlinys ir „7bet-Lietkabelio“ nesėkmė | KaunoDiena.lt

ANKAROJE – SUNKUS KETVIRTAS KĖLINYS IR „7BET-LIETKABELIO“ NESĖKMĖ

• 0

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Turkijos sostinėje Ankaroje 73:88 nusileido vietos „Turk Telekom“ ekipai.

Panevėžiečiai rungtynes pradėjo keturiais lengvais taškais, bet pirmąjį ketvirtį sėkmingiau užbaigė šeimininkai (19:16). Panevėžiečiams per pirmas dešimt minučių Deividas Sirvydis surinko septynis taškus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Turk Telekom“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (32:21), o į pertrauką nusinešė plius aštuonis 44:36). Šeimininkai per pirmą mačo dalį perėmė net aštuonis kamuolius.

Trečiajam kėliniui perkopus į antrą pusę panevėžiečiai įgavo pagreitį ir likus mažiau nei keturioms minutėms po Martyno Varno persvėrė rezultatą (49:50) ir minimalų pranašumą išlaikė iki ketvirtojo kėlinio pradžios (59:60).

Persvarą šeimininkai susigrąžino ketvirtajame kėlinyje, likus trims minutėms pirmavo septyniais taškais (74:67), o netrukus, švieslentėje degant mažiau nei dviems minutėms, vėl pirmavo dviženkliu skirtumu (77:67) ir „7bet-Lietkabeliui“ sugrįžti į kovą laiko nebeužteko.

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be Pauliaus Valinsko ir Gedimino Oreliko.