Dar vienas smūgis R. Kurtinaičiui: „Chimki“ prapylė ketvirtą kartą iš eilės | KaunoDiena.lt

DAR VIENAS SMŪGIS R. KURTINAIČIUI: „CHIMKI“ PRAPYLĖ KETVIRTĄ KARTĄ IŠ EILĖS

• 0

„Valencia“ (9-10) į Rusiją atvyko be svarbių savo komandos žaidėjų Bojano Dubljevičiaus ir Mike'o Tobey, tačiau vis tiek sugebėjo tėkšti antausį pastaruoju metu krizėje esančiam Maskvos srities „Chimki“ (8-11). Rimo Kurtinaičio kariauna antradienio vakarą savo aikštėje nusileido ispanams 75:84 (23:29, 24:15, 15:19, 13:21). Tai buvo ketvirtasis Rusijos klubo pralaimėjimas Eurolygoje iš eilės.

Solidžiai antrą kėlinį sužaidę rusai laikė iniciatyvą savo rankose iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio, tačiau lemiamu metu šeimininkų atakos pradėjo strigti.

Po Fernando San Emeterio tritaškio „Valencia“ išsiveržė į priekį 78:75 ir nuo šios akimirkos „Chimki“ ne tik kad nepirmavo, tačiau ir nesugebėjo pelnyti nė vieno taško.

Abi komandos prieš mačą turėjo vienodai pergalių, tad Ispanijos klubas turnyro lentelėje aplenkė principinius varžovus ir toliau kabinasi į atkrintamąsias.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 18, Anthony Gillas 12, Stefanas Jovičius ir Jeremy Evansas po 8.

„Valencia“: Fernando San Emeterio 18, Aaronas Doornekampas 13, Louisas Labeyrie 11, Joanas Sastre 10.