„Fenerbahče“ tik po pratęsimo pranoko ALBA su R.Giedraičiu | KaunoDiena.lt

„FENERBAHČE“ TIK PO PRATĘSIMO PRANOKO ALBA SU R.GIEDRAIČIU

• 0

Stambulo „Fenerbahče“ (5-7) ir vėl turėjo kaip reikiant paplušėti, tačiau galiausiai po pratęsimo sugebėjo namuose pranokti Berlyno ALBA (4-8), kurios marškinėlius vilki Rokas Giedraitis. Penktadienio vakarą vykusį mačą Željko Obradovičiaus vyrai laimėjo – 107:102 (30:16, 11:24, 24:22, 23:26, 19:14).

Rungtynių pradžia intrigos nežadėjo. Po pirmų dešimties minučių šeimininkai pirmavo 14 taškų persvara (30:16) ir atrodė, kad nesunkiai nugalės.

Tačiau antrajame kėlinyje skirtumas pradėjo sparčiai tirpti, o trečio kėlinio viduryje ALBA jau turėjo ir rekordinį penkių taškų pranašumą.

Kurį laiką vokiečiai pirmavo ir lemiamame ketvirtyje, bet paskutinėmis sekundėmis arčiau pergalės buvo „Fenerbahče“.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 7,3 sek. ir šeimininkams pirmaujant 88:85, Nielsas Giffey pataikė pirmą baudos metimą, o po netaiklaus antrojo R.Giedraitis atkovojo kamuolį, bet neįmetė iš po krepšio. Visgi Luke‘as Sikma pakartojo jo metimą ir išlygino rezultatą.

Visgi pratęsimo metu Turkijos klubas dovanų nedalijo ir išplėšė sunkią, bet labai svarbią pergalę.

R.Giedraitis per 27 minutes pelnė 19 taškų (1/4 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 20 naudingumo balų.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 23 (10 rez. perd., 39 naud. bal.), Nando De Colo 18, Melih Mahmutoglu 17, Joffrey Lauvergne‘as 15, Derrickas Williamsas 14.

ALBA: Rokas Giedraitis 19, Luke‘as Sikma 18 (8 atk. kam.), Martinas Hermannssonas ir Nielsas Giffey po 12, Peytonas Siva ir Marcusas Erikssonas po 10.