G. Petrauskas grįžta prie Kėdainių ekipos vairo | KaunoDiena.lt

G. PETRAUSKAS GRĮŽTA PRIE KĖDAINIŲ EKIPOS VAIRO

  • 1

Po beveik dešimties metų pertraukos prie Kėdainių miesto komandos vairo grįžta 36-erių metų specialistas Gediminas Petrauskas, paskelbė „Nevėžis-Optibet“.

Pastaruosius tris su puse sezono kaunietis buvo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos vyriausiuoju treneriu.

Jis Kėdainių komandoje pakeis trenerį Marių Kiltinavičių.

„Labai džiaugiamės pasiekę susitarimą su jaunu, tačiau jau labai patyrusiu ir puikiai mūsų lygą žinančiu treneriu, – sakė komandos sporto direktorius Virginijus Bulotas. – Ypatingai džiugu ir tai, kad Gediminas turi nemažai patirties dirbant su jaunimu, o savo kolekcijoje turi ir ne vieną medalį su skirtingo amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėmis. Manome, kad visos šios Gedimino savybės puikiai dera su mūsų klubo vizija ne tik auginti jaunuosius talentus, bet ir siekti kaip įmanoma aukštesnių komandinių laimėjimų.“

Būtent treniruojant G. Petrauskui Kėdainių ekipa pasiekė vieną iš įsimintiniausių laimėjimų klubo istorijoje, kuomet 2011-2012 metų sezone kėdainiškiai Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyre iškovojo bronzos medalius.

Minėtąjį trečiosios vietos apdovanojimą treneris pakartotinai laimėjo ir 2015-2016 metų krepšinio sezone, kai vadovavo „Šiauliams“. Su Šiaulių komanda treneris triskart tapo Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionu.

Stratego apdovanojimų kolekcijoje taip pat yra du bronzos ir vienas sidabro medalis su skirtingo amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėmis.

Šiuo metu naujasis „Nevėžio-Optibet“ vyriausiasis treneris vieši Kėdainiuose, kur kartu su Lietuvos jaunimo (U19) rinktine ruošiasi pasaulio jaunimo čempionatui, kuris liepos 3-11 dienomis vyks Latvijoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Klaiku

U19 čempionatas jau baigiasi, o rašoma , kad vyks...Seniena...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS