Įsibėgėjusios vilnietės šeimininkavo Kaune | KaunoDiena.lt

ĮSIBĖGĖJUSIOS VILNIETĖS ŠEIMININKAVO KAUNE

„Tikiuosi, kad atrasime jėgų ir mesime rimtesnį iššūkį vilnietėms“, - teigė Audronė Zdanevičiūtė. „Aisčių-LSMU“ komandos gynėja vos per 15 minučių surinko 18 taškų, bet to buvo per maža, kad kaunietės savo aikštėje laimėtų „Adma Moterų lygos“ čempionato rungtynes su Vilniaus „Kibirkštimi“.

Gitauto Kievino treniruojama "Kibirkštis" svečiuose triumfavo 99:51. Tai buvo 10-oji vilniečių pergalė čempionate ir aštuntoji iš eilės. Kauno „Aistes-LSMU“ sąskaitoje pusiausvyra - 4 pergalės ir 4 pralaimėjimai.

Atsakomosios tarpusavio rungtynės vyks pirmadienį.

Vilnietės vien pirmąją rungtynių pusę laimėjo rezultatu 46:30 ir į ilgąją pertrauką išsinešė dviženklę persvarą.

Po ilgosios pertraukos apsukų nemažinusi „Kibirkštis“ sužaidė dar rezultatyvesnę antrąją rungtynių pusę – 53:21.

Kovą po lenta vilnietės laimėjo 44:27.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Gintarė Mažionytė, kurios sąskaitoje per 24 minutes buvo 13 taškų (3/3 trit., 4/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Gintarė Petronytė, per 20 minučių pelniusi 14 taškų (6/8 dvit.). Ji taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Kauno komandai Audronė Zdanevičiūtė per 15 minučių pelnė 18 taškų (0/4 dvit., 4/6 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Audronė Zdanevičiūtė 18 (4/6 trit., 6/6 baud.), Martyna Petrėnaitė 9, Urtė Čižauskaitė 7 (2/8 dvit., 5 atk. kam.).

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 14 (6/8 dvit.), Gintarė Mažionytė (3/3 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud.), Gabrielė Šulskė (3/4 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Eglė Zabotkaitė (2/4 trit., 5/7 baud., 4 rez. perd.) po 13, Ugnė Sirtautaitė 12 (6/7 dvit.), Justina Miknaitė (3/8 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Gerda Raulušaitytė (6 atk. kam.) po 10, Karolina Kazočiūnaitė 9 (3/6 trit., 4 kld.).

„Įsivėlėme į lengvą žaidimą, neprivertėme varžovių dirbti gynyboje. Kol pradžioje pataikėme, laikėmės šalia. Vilnietės sužaidė puikų mačą. Pabaigoje kažkiek pataupėme lyderes, nes pirmadienį laukia nauja kova“, - kalbėjo Rimantas Grigas.

„Žinojome su kuo žaidžiame, todėl merginų prašiau susikaupimo. Pradžioje vyko tritaškių konkursas, o antroje pusėje buvo daugiau agresyvumo. Ne veltui per du kėlinius metėme 20 baudos metimų. Pavyko neutralizuoti Tyrą Buss, kurią dengti patikėjome Justinai Miknaitei ir ji šią misiją puikiai įvykdė“, - dėstė „Kibirkšties“ vairininkas Gitautas Kievinas.