Įstabus A.Gudaičio ir „Olimpia“ sugrįžimas: panaikino 20 taškų atsilikimą ir laimėjo | KaunoDiena.lt

ĮSTABUS A.GUDAIČIO IR „OLIMPIA“ SUGRĮŽIMAS: PANAIKINO 20 TAŠKŲ ATSILIKIMĄ IR LAIMĖJO

• 0

Fantastišką pergalę Eurolygoje ketvirtadienio vakarą iškovojo Milano „Olimpia“ (11-11), kurioje rungtyniauja Artūras Gudaitis. Italijos klubas namuose 79:78 (21:26, 17:19, 15:21, 26:12) laimėjo nervų trilerį prieš Miuncheno „Bayern“ (7-15).

Lietuvis žaidė 21 minutę ir pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus prasižengė, kartą suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Stipriai strigę puolime šeimininkai buvo priversti vytis savo varžovus ir trečiajame kėlinyje komandas skyrė grėsminga 20 taškų praraja – 40:60.

Visgi nuo šios akimirkos „dizaineriai“ pradėjo ropštis į viršų, o ketvirtojo kėlinio pradžioje laimėta atkarpa 10:2 grąžino Ettore Messinos ekipą į kovą dėl pergalės – 63:68.

Kėlinio viduryje „Olimpia“ vyrai perėmė iniciatyvą, o paskutinėmis sekundėmis mesdami baudas neklydo. Likus 6 sek. lemiamą metimą nuo baudų metimo linijos įmetė Nemanja Nedovičius.

Nors antrasis gynėjo bandymas tikslo nepasiekė, kamuolį atkovoję italai šventė 11-ąją pergalę.

„Olimpia“: Vladimiras Micovas 16, Nemanja Nedovičius 13, Luisas Scola 10.

„Bayern“: Danilo Barthelis 18, Nihadas Djedovičius 12, Gregas Monroe 10.