J. Valančiūnui ir „grizliams“ – skaudžios pamokos | KaunoDiena.lt

J. VALANČIŪNUI IR „GRIZLIAMS“ – SKAUDŽIOS PAMOKOS

• 0

Jonas Valančiūnas ir „Memphis Grizzlies“ (31-32) atvyko į Teksasą, tačiau mače su „Dallas Mavericks“ (39-25) šansų neturėjo. Patirta skaudi nesėkmė – 96:121 (28:33, 21:28, 16:34, 31:26).

28 minutes aikštėje praleidęs Jonas Valančiūnas surinko 14 taškų (7/8 dvitaškių), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Svečiai nesulaikė puikiai veikusio „Mavs“ europiečių Luka Dončičiaus ir Kristapo Porzingio tandemo.

Slovėnas mačą baigė su 21 tašku, o latvis surinko 26 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. Pastaruoju metu braliukas demonstruoja įspūdingą formą ir jau penktajame mače iš eilės užfiksavo „20+10“ rodiklį.

Po dviejų kėlinių šeimininkų persvara siekė tik dvylika taškų, tačiau trečiajame kėlinyje „Mavericks“ pratęsė dominavimą ir šansų Memfio ekipai nepaliko.

Po nesėkmės Dalase „Grizzlies“ tebelieka Vakarų konferencijos aštuntoje vietoje ir rimtai kėsinasi į atkrintamąsias.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis 26 (11 atk. kam.), Luka Dončičius 21 (6 atk. kam.), Sethas Curry 15, Courtney Lee 13, Delonas Wrightas 11.

„Grizzlies“: Joshas Jacksonas 16, Dillonas Brooksas 15, Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam.), Ja Morantas 11.