JAV rinktinė palaužė Braziliją ir žengė į ketvirtfinalį | KaunoDiena.lt

JAV RINKTINĖ PALAUŽĖ BRAZILIJĄ IR ŽENGĖ Į KETVIRTFINALĮ

• 0

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė susitvarkė su Brazilijos iššūkiu ir šventė svarbią pergalę, atvėrusią kelią į ketvirtfinalį. Greggo Popovichiaus auklėtiniai varžovus iš Pietų Amerikos nugalėjo 89:73 (21:18, 22:21, 24:17, 22:17).

Ketvirtfinalyje JAV komanda susikaus su Prancūzija, o Brazilijai čempionatas – baigtas.

Rungtynės JAV krepšininkams labai lengvos nebuvo. Per didžiąją pertrauką ekipas skyrė 4 taškai, bet per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius amerikiečiai pranašumą vis dėlto įrodė.

Po 16 taškų nugalėtojams pelnė Mylesas Turneris (8 atk. kam.) ir Kemba Walkeris (5 rez. perd.).

Brazilijos komandoje ryškiai žibėjo Vitoras Benite, surinkęs 21 tašką. Leandrinho Barbosa ir Andersonas Varejao pelnė po 14 taškų.

JAV rinktinė po varžovų klaidų pelnė 19 taškų, dar 16 surinko greitomis atakomis.

JAV: M.Turneris (8/11 dvit., 8 atk. kam.) ir K.Walkeris (5 rez. perd.) po 16, J.Brownas 11, H.Barnesas 10.

Brazilija: V.Benite 21, L.Barbosa ir A.Varejao (8 atk. kam.) po 14.