Jonavos „CBet“ komanda – pirmoji finalo ketverto dalyvė | KaunoDiena.lt

JONAVOS „CBET“ KOMANDA – PIRMOJI FINALO KETVERTO DALYVĖ

• 1

Jonavos „CBet“ komanda tapo pirmąja NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverto dalyve. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose 106:86 (25:29, 29:17, 32:20, 20:20) įveikė „Šilutę“ ir prasibrovė tarp keturių stipriausių sezono komandų.

Jonavos komanda seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1. „CBet“ krepšininkai seriją užbaigė dviem laimėjimais paeiliui.

Finalo ketverto pusfinalyje „CBet“ susikaus su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ arba „Gargždais“. Šiuo metu šioje poroje rezultatu 2-0 pirmauja marijampoliečiai.

NKL – VIKINGLOTTO finalo ketvertas vyks balandžio 1-3 dienomis Jonavoje.

„Šilutė“ prasidėjus trečiajam kėliniui po Tado Poškos tritaškio atsiliko 5 taškais, bet tuomet „CBet“ spurtavo 7:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (61:49).

Dar vieną spurtą „CBet surengė trečiojo kėlinio pabaigoje, kai po atkarpos 13:2 įgijo 23 taškų persvarą (84:61). Per likusį laiką „Šilutė“ į rungtynes negrįžo.