Kaunietės pravėrė duris į pusfinalį | KaunoDiena.lt

KAUNIETĖS PRAVĖRĖ DURIS Į PUSFINALĮ

• 0

Kauno "Aisčių-LSMU" komanda, per Baltijos moterų krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynes Estijoje pirmavusi 18 taškų persvara, vos išsigelbėjo nuo nesėkmės.

Tartu mieste kaunietės išmėgino jėgas su vietos "Ulikool/Kalev" ekipa ir įveikė ją 66:64, nors trečią kėlinį aikštės šeimininkės buvo atsilikusios net 36:54.

Ketvirtą kėlinį Estijos atstovės išlygino rezultatą – 54:54 ir netgi persvėrė jį savo naudai – 59:56. Kauno komandai atsitiesti padėjo taiklūs Gabijos Šegždaitės, Kristinos Masionytės, Santos Baltkojienės metimai.

Antras ketvirtfinalio rungtynes "Aistės-LSMU" ir "Ulikool/Kalev" žais rytoj Kaune (15 val. "Žalgirio" krepšinio mokyklos salėje, Naglio g. 4). Į pusfinalį žengs komanda, laimėjusi pagal bendrą dvejų rungtynių rezultatą.

Pusfinalyje jau laukia naujo trenerio vadovaujamos Vilniaus "Kibirkšties-MRU" krepšininkės (po nesėkmės Karalienės taurės finale atsistatydinusį Algirdą Paulauską pakeitė Gitautas Kievinas).

Kitą pusfinalio mačą žais Baltijos lygos čempionato reguliaraus sezono laimėtoja Rygos TTT komanda ir Liepojos arba Rygos RSU ekipa. Per pirmą ketvirtfinalio dvikovą RSU krepšininkės įveikė varžoves iš Liepojos 75:72.

Finalo ketverto turnyras numatytas vasario 29 d. – kovo 1 d. Rygoje.

Praeitą sezoną Baltijos lygos aukso medalius iškovojo TTT komanda, sidabro – "Aistės-LSMU", bronzos – "Kibirkštis-MRU".

Statistika

"Ulikool/Kalev"–"Aistės-LSMU" 64:66 (19:21, 8:18, 15:15, 22:12). A.G.Asi 25 taškai (5 atkovoti kamuoliai, 7 klaidos), E.Vaino 18 (5 atkovoti kamuoliai), B.Lepmets 10 (5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai) / K.Kazočiūnaitė 17 taškų (8 atkovoti kamuoliai, 5 klaidos), I.Bagdanavičienė 14 (iš jų 4/8 tritaškių), S.Baltkojienė 12 (6 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos), G.Šegždaitė 11 taškų (9 atkovoti kamuoliai).