Klaipėdos „Neptūnas“ repeticijų etapą pradėjo pergale 51 taško skirtumu | KaunoDiena.lt

KLAIPĖDOS „NEPTŪNAS“ REPETICIJŲ ETAPĄ PRADĖJO PERGALE 51 TAŠKO SKIRTUMU

• 1

Draugiškų rungtynių maratoną Klaipėdos „Neptūnas“ pradėjo įtikinama pergale prieš dublerius. Kazio Maksvyčio auklėtiniai už uždarų durų 96:45 (26:9, 22:7, 28:13, 20:16) įveikė savo dublerininę komandą – „Neptūnas-Akvaservis“ ekipą.

Galingai startavę „Neptūno“ krepšininkai jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (26:9). Gyčio Masiulio vedina ekipa antrojo ketvirčio pabaigoje spurtavo 15:0 ir atotrūkį padidino iki 30 taškų (41:30).

Apsukų pirmoji Klaipėdos ekipa nemažino ir trečiajame ketvirtyje, po kurio pranašumas išaugo iki 47 taškų – 76:29. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Tomas Delininkaitis smeigė tritaškį, o „Neptūno“ persvara pasiekė rekordinę 54 taškų ribą (93:39).

Puikiai komandoje debiutavęs G. Masiulis per 22 minutes pelnė 20 taškų (7/9 dvit., 0/2 trit., 6/9 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus.

Antras rezultatyviausias ir naudingiausias komandos krepšininkas buvo T. Delininkaitis. 36-erių veteranas per 19 minučių surinko 18 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Po krepšiais dominavęs „Neptūnas“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 39:24. K. Maksvyčio auklėtiniai varžovus privertė suklysti 24 kartus, o greitose atakose surinko net 29 taškus.

Šiose rungtynėse ant parketo nepasirodė praėjusį penktadienį į Klaipėdą atvykęs Lorenzo Williamsas, kuriam suteiktas poilsis.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 20 (8 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 18, Jerai Grantas 12 (12 min., 6/8 dvit.), Paulius Dambrauskas 9, Osvaldas Olisevičius 8, Laimonas Kisielius ir Arūnas Mikalauskas po 7, Laurynas Beliauskas 6 (7 rez. perd.), Kyle’as Weaveris ir Simas Galdikas po 4, Džiugas Slavinskas 1.

„Neptūnas-Akvaservis“: Erikas Kubilius 15, Deividas Anužis 11.