L. Drew solidžiai prisidėjo prie JAV rinktinės pergalės Amerikos taurėje | KaunoDiena.lt

L. DREW SOLIDŽIAI PRISIDĖJO PRIE JAV RINKTINĖS PERGALĖS AMERIKOS TAURĖJE

Jeffo Van Gundy treniruojama JAV rinktinė pradėjo žygį Amerikos taurėje, o pirmajame mače ji be vargo 97:56 (27:10, 22:15, 21:13, 27:18) susitvarkė su Panamos krepšininkais.

Daugiausiai iš NBA Plėtojimosi lygoje surinktoje komandoje žaidžia ir du buvę Lietuvos klubų legionieriai. Tai praėjusį sezoną Klaipėdos „Neptūnui“ atstovavęs Larry Drew bei kadaise Vilniaus „Lietuvos ryto“ marškinėlius vilkėjęs Jimmy Baronas.

L. Drew šios nakties susitikime žaidė 21 minute, pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, po kartą suklydo bei pažeidė taisykles bei surinko 14 naudingumo balų.

J. Baronas ant parketo praleido 6 minutes ir pasižymėti nespėjo (0/2 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko -2 naudingumo balus.

JAV rinktinė: Darrunas Hilliardas 17, Jonathanas Holmesas 17, Reginaldas Williamsas 13.

Panamos rinktinė: Gary Forbesas 19, Tony Bishopas 10, Javieras Carteris 10.

Kita JAV rinktinė varžovė bus Urugvajaus komanda, kuri šiąnakt 66:57 patiesė Dominikos krepšininkus.