„Lietkabelis“ pateko į pagrindinį Čempionų lygos turnyrą | KaunoDiena.lt

„LIETKABELIS“ PATEKO Į PAGRINDINĮ ČEMPIONŲ LYGOS TURNYRĄ

• 0

FIBA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo atsakomosiose rungtynėse pirmadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda namuose 77:82 (19:18, 26:27, 14:25, 18:12) pralaimėjo Kipro čempionei Nikosijos „Keravnos“ ekipai, bet pateko į pagrindinį etapą.

Įpusėjus rungtynėms, rezultatas buvo lygus 45:45, bet trečiąjį kėlinį Kipro klubas laimėjo 11 taškų skirtumu, o ketvirtojo kėlinio pradžioje „Keravnos“ pirmavo 76:61. Vis dėlto Panevėžio ekipa paskutinėmis minutėmis sužaidė solidžiau ir sumažino atsilikimą, kas leido užtikrintai žengti į Čempionų lygos grupių etapą.

Šeimininkams net 32 taškus pelnė Kendrickas Brownas (tritaškiai 8/11), 11 - Margiris Normantas, 8 - Gabrielius Maldūnas.

Svečių ekipoje 19 taškų surinko Mohamedas Abukaras, 14 - Joshas Haginsas (11 rez. perd.), 12 - Jake‘as O‘Brienas.

Pirmąsias rungtynes Kipre „Lietkabelis“ laimėjo didesniu skirtumu - 71:55.

Čempionų lygos A grupėje „Lietkabelis“ žais su Holono „Unet“ (Izraelis), Strasbūro SIG (Prancūzija), Sasario „Banco si Sardegna“ (Italija), Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija), Manresos „Baxi“ (Ispanija), Torunės „Polski Cukier“ (Lenkija) ir Ostendės „Filou“ (Belgija) ekipomis.

Reguliarusis sezonas prasidės spalio 15 dieną.