Prancūzai atlaikė graikų šturmą ir iškovojo pirmą pergalę Europos čempionate | KaunoDiena.lt

PRANCŪZAI ATLAIKĖ GRAIKŲ ŠTURMĄ IR IŠKOVOJO PIRMĄ PERGALĘ EUROPOS ČEMPIONATE

• 0

Prancūzijos krepšinio rinktinė reabilitavosi po netikėto pralaimėjimo suomiams. Europos čempionato A grupėje prancūzai 95:87 (27:15, 28:21, 20:21, 20:30) įveikė Graikijos krepšininkus.

Prancūzai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (20:10).

Trečiajame ketvirtyje jų pranašumas jau siekė 24 taškus (71:47).

Vis dėl to ketvirto kėlinio pradžioje graikai, regzdami žaibiškas atakas, spurtavo 15:1 ir grąžino intrigą į rungtynes.

Bet Nando de Colo smeigė svarbų tritaškį, kai Prancūzijos persvara buvo ištirpusi iki 6 taškų (78:72), ir prancūzai atkuto.

Per paskutines minutes išlaikę saugų atstumą Prancūzijos krepšininkai šventė pirmą pergalę turnyre.

Graikija: G.Printezis 22, N.Calathes ir K.Sloukas po 15, T.Antetokounmpo 12.

Prancūzija: E.Fournier 21, J.Lauvergne 21, N.De Colo 16, T.Huertelis 13.