R. Jokubaitis rinktinės dvyliktuke pakeis Ž. Janavičių | KaunoDiena.lt

R. JOKUBAITIS RINKTINĖS DVYLIKTUKE PAKEIS Ž. JANAVIČIŲ

Savaitgalį prie Lietuvos rinktinės prisijungęs Rokas Jokubaitis dvyliktuke užims Žygimanto Janavičiaus vietą.

Trylika žaidėjų modeliuojantis nacionalinės komandos štabas nusprendė neregistruoti Klaipėdos „Neptūno“ gynėjo antrajai atrankos į 2021 m. Europos čempionatą dvikovai su Čekija.

Ž. Janavičius skaudžiai pralaimėtame mače su Belgija aikštėje praleido 4 minutes, per kurias atkovojo 2 kamuolius ir 2 kartus suklydo. Mūsiškiai išvykoje krito 65:85 ir nesėkme pradėjo kvalifikaciją.

19-mečiui R. Jokubaičiui tai bus debiutas Lietuvos vyrų rinktinėje. Įžaidėjas ketvirtadienį su Kauno „Žalgiriu“ dalyvavo Eurolygos rungtynėse Vitorijoje, o šeštadienį prisijungė prie Dariaus Maskoliūno treniruojamos rinktinės.

Jis šį sezoną LKL pirmenybėse vidutiniškai žaidžia po 15 minučių, renka po 6,8 taško, atkovoja po 2,2 kamuolio ir atlieka po 2,2 rezultatyvaus perdavimo.

Eurolygoje R. Jokubaitis rungtyniauja po 7 minutes, įmeta po 2,3 taško ir išdalija po 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Lietuvių ir čekų akistata „Siemens“ arenoje pirmadienį startuos 19.30 val.