„Rockets“ parklupdė NBA čempionus: atrado netikėtą lyderį | KaunoDiena.lt

„ROCKETS“ PARKLUPDĖ NBA ČEMPIONUS: ATRADO NETIKĖTĄ LYDERĮ

• 0

Toronto „Raptors“ (15-6) pavyko sustabdyti Jamesą Hardeną, tačiau Hiustono „Rockets“ (14-7) atrado naują lyderį ir sugrįžo į pergalių kelią Nacionalinės krepšinio asociacijoje (NBA).

Beno McLemore'o vedamas Hiustono klubas Kanadoje 119:109 (34:28, 29:27, 31:33, 25:21) palaužė NBA čempionus, kuriems tai buvo antrasis pralaimėjimas namuose paeiliui.

Likus pusdevintos minutės iki mačo pabaigos, Serge'as Ibaka dvitaškiu sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo (100:101), tačiau „Rockets“ tuomet spurtavo 12:3 (113:103) ir išsprendė rungtynių likimą.

Rezultatyviausias rungtynes, vilkint „Rockets“ marškinėlius, sužaidęs B. McLemore'as per 29 minutes pelnė 28 taškus (1/1 dvit., 8/17 trit., 2/2 baud.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

uo metu „Rockets“ žvaigždė J. Hardenas per 40 minučių surinko 23 taškus (4/6 dvit., 3/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Tai J. Hardenui buvo nerezultatyviausios rungtynės nuo pirmojo sezono mačo, kuomet gynėjas įmetė 19 taškų.

Russellas Westbrookas nugalėtojams surinko trigubą dublį (19 tšk., 13 atk. kam., 11 rez. perd.), tačiau pataikė tik 7 dvitaškius iš 21, prametė visus 6 tolimus metimus ir suklydo 8 kartus.

„Raptors“ klubui Pascalis Siakamas pelnė 24 taškus (7/14 dvit., 2/8 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius per 36 aikštėje praleistas minutes.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 24 (7/14 dvit., 9 atk. kam.), Fredas VanVleetas 20, Kyle'as Lowry 19 (8 rez. perd.), Normanas Powellas 14, Serge'as Ibaka 10.

„Rockets“: Benas McLemore'as 28 (8/17 trit.), Jamesas Hardenas 23 (5 per. kam.), Russellas Westbrookas 19 (7/21 dvit., 0/6 trit., 13 atk. kam., 11 rez. perd., 8 kld.), P.J. Tuckeris 18 (5/10 trit., 11 atk. kam.), Danuelis House'as 16.