„Ryto“ krepšininkai pralaimėjo „AS Monaco“ komandai | KaunoDiena.lt

„RYTO“ KREPŠININKAI PRALAIMĖJO „AS MONACO“ KOMANDAI

• 2

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro „Top 16“ etapo antrojo turo rungtynėse E grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda svečiuose 70:75 (21:15, 11:15, 19:17, 19:28) pralaimėjo „AS Monaco“ (Prancūzija) ekipai ir patyrė pirmąją nesėkmę.

Rungtynių pradžioje pirmavo svečiai, bet pirmojo kėlinio viduryje į priekį išsiveržė „Rytas“ (14:13). Nedidelę persvarą svečiai išsaugojo iki trečiojo kėlinio vidurio. Nuo 33-ios minutės aikštėje vyko lygi komanda ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Likus žaisti 1 min., šeimininkai pataikė svarbų dvitaškį (71:69), o „Ryto“ krepšininkams vėliau nepavyko atsakyti rezultatyvia ataka ir jiems teko pripažinti varžovų pranašumą.

Vilniaus klubui (1 pergalė/1 pralaimėjimas) 13 taškų pelnė Martynas Echodas, 12 - Dominique'as Suttonas, 11 - Rokas Stipčevičius, 10 - D. J. Seeley (9 atk. kam.), 8 - Arciomas Parachovskis.

„AS Monaco“ (1/1) ekipoje po 15 taškų surinko Jarrodas Jonesas ir Elmedinas Kikanovičius, 14 - Geraldas Robinsonas, 10 - Ericas Buckneris.

Kitas rungtynes „Rytas“ žais sausio 16 dieną namuose su Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno „Alba“ (Vokietija) komanda.