S. Jasaičio ir M. Kalniečio ekipa parklupdė Lenkijos klubą | KaunoDiena.lt

S. JASAIČIO IR M. KALNIEČIO EKIPA PARKLUPDĖ LENKIJOS KLUBĄ

• 0

Šeštą pergalę devintose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečią vietą dešimties komandų A grupėje užimantis Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio Kransnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) klubas, pirmadienį svečiuose 73:65 (15:10, 15:9, 31:26, 12:20) įveikęs šeštąją nesėkmę per aštuonis susitikimus patyrusią bei aštuntojoje pozicijoje likusią Zgoželeco "Turow" (Lenkija) ekipą su Denisu Krestininu.

S.Jasaitis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 11 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Derrickui Brownui (18 tšk.) bei Marcusui Williamsui (16 tšk.). Per 33 minutes (32:49) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 6, 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4. Be to jis po krepšiais atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir prasižengė 2 kartus.

30 su puse minutės (30:23) aikštėje praleidusio M.Kalniečio sąskaitoje 5 (tritaškiai 1/4, dvitaškiai 1/4) taškai, 4 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 4 pražangos.

15 su puse minutės (15:30) šeimininkų gretose žaidęs D.Krestininas taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1), tačiau atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei prasižengė 3 kartus.

20 taškų į svečių krepšį įmetė Johnas Prince'as, 13 - Damianas Kuligas, 12 - Tony's Tayloras.

A grupėje pirmauja aštuonis susitikimus iš devynių galimų laimėję Kazanės "Uniks" (Rusija) krepšininkai, lenkiantys Lietuvos krepšinio lygos vicečempioną Vilniaus "Lietuvos rytą" (7 pergalės ir 2 pralaimėjimai).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

10.Nimburko ČEZ (Čekija)                           9  2  7   22,2

B grupėje pirmauja visus aštuonis susitikimus laimėję Maskvos srities "Chimki" (Rusija) klubas, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities "Chimki" (Rusija)               8  8  0  100
2. Maskvos CSKA (Rusija)                           8  7  1   87,5
3. Samaros "Krasnyje Krylja" (Rusija)              9  5  4   55,6
4. Liubercų "Triumf" (Rusija)                      8  4  4   50
5. Rygos VEF (Latvija)                             9  4  5   44,4
6. Minsko "Cmoki-Minsk" (Baltarusija)              9  4  5   44,4
7. Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" (Rusija)           9  4  5   44,4
8. Astanos "Astana" (Kazachstanas)                 9  3  6   33,3
9. Klaipėdos "Neptūnas"                            8  2  6   25
10.Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina)                  9  2  7   22,2

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.