San Antonijuje – Z. Williamsono dėjimų fiesta ir pirmasis dvigubas dublis | KaunoDiena.lt

SAN ANTONIJUJE – Z. WILLIAMSONO DĖJIMŲ FIESTA IR PIRMASIS DVIGUBAS DUBLIS

• 0

Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-0) tęsia pergalingą pasirodymą ikisezoninėse NBA rungtynėse, o pirmasis metų šaukimas Zionas Williamsonas užfiksavo dar vieną puikų pasirodymą.

Z. Williamsono vedami „Pelicans“ svečiuose 123:114 (16:27, 40:39, 35:16, 32:32) pranoko San Antonijaus „Spurs“.

Z. Williamsonas per 31 minutę pelnė 22 taškus (8/10 dvitaškiai, 6/8 baudos), atkovojo dešimt ir perėmė du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei dukart suklydo. Puolėjas savo komandoje buvo rezultatyviausias ir daugiausia kamuolių atkovojęs žaidėjas.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kai „Pelicans“ dar atsiliko 56:66. Lonzo Ballas pelnė taškus iš po krepšio, Z. Williamsonas realizavo baudas, dvitaškį pridėjo Jrue Holiday ir po spurto 12:2 „Pelicans“ išlygino rezultatą – 68:68.

Neilgai trukus L. Ballas smeigė tritaškį, Z. Williamsonas surinko šešis taškus iš eilės, Frankas Jacksonas pridėjo metimą viena ranka ir svečiai jau įgijo septynių taškų pranašumą (84:77). Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pelicans“ susikrovė dviženklę persvarą ir išlaikė ją iki pat finalinės sirenos.

„Spurs“: Brynas Forbesas aštuoniolika (3/6 trit.), DeMaras DeRozanas šešiolika (8/10 baudos), DeMare Carrollas trylika, Marco Belinelli vienuolika (8/8 baudos), Patty Millsas dešimt.

„Pelicans“: Z. Williamsonas 22 (8/10 dvit., 10 atk. kam.), J. Holiday šešiolika (7/8 dvit.), Nicolo Melli keturiolika (3/6 trit.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris trylika, L. Ballas (2/7 trit.) ir F. Jacksonas po dvylika, Brandonas Ingramas dešimt.