Solidų pranašumą iššvaisčiusi D. Sabonio ekipa gavo dar vieną niuksą | KaunoDiena.lt

SOLIDŲ PRANAŠUMĄ IŠŠVAISČIUSI D. SABONIO EKIPA GAVO DAR VIENĄ NIUKSĄ

• 0

16 taškų persvarą pirmoje žaidimo dalyje turėjusi Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (15-17) įsigudrino iššvaistyti visą pranašumą, o rungtynių pabaigoje svečiai nesulaikė konkurentų dėl vietos atkrintamosiose „New York Knicks“ (17-17) krepšininkų ir paryrė pralaimėjimą rezultatu 107:110 (32:23, 20:31, 26:27, 29:29).

Visai kaip ir praėjusią naktį Bostone, taip ir šiame mače Indianapolio klubas susitikimą pradėjo tarsi ant sparnų. „Pacers“ pirmojo kėlinuko pradžioje įgijo 13 taškų pranašumą (32:19), kurį augino ir toliau.

Antrojo ketvirčio viduryje „Pacers“ persvara pasiekė rekordines 16 taškų aukštumas (46:30), tačiau nuo šios akimirkos dominuoti pradėjo puikų sezoną žaidžiantis „Knicks“ kolektyvas.

Į „Madison Square Garden“ neseniai iš Detroito atvykęs Derrickas Rose'as sulig antrojo kėlinio sirena rezultatą persvėrė savo komandos naudai (54:52) ir mūsų laukė įdomi antroji žaidimo dalis.

Joje – tikras nervų karas ir galimai brangiai kainavę teisėjų sprendimai. Štai vienoje iš situacijų trečiajame kėlinyje akivaizdžiai matosi, jog prasižengta prieš su kamuoliu esantį D.Sabonį yra ne vieną kartą, tačiau arbitrų švilpukai tylėjo, o nebeištvėręs Nate'as Bjorkgrenas stojo ginti savo auklėtinio ir užsidirbo techninę pražangą.

Likus 4 min. iki rungtynių pabaigos „Pacers“ dar buvo priekyje (98:93), tačiau tuomet šeimininkai spurtavo net 11:0 – aštuonis iš šių taškų surinko jaunasis RJ Barrettas.

Indianos klubui buvo beveik pavykę išsigelbėti – Edmondo Sumnerio ir D.Sabonio tritaškiai svečius priartino iki dviejų taškų (106:108), o tuomet dvi RJ Barretto baudos skriejo pro šalį, tačiau likus 5 sek. lietuvis suklydo ir Frankas Ntilikina dviem baudų metimais įtvirtino „Knicks“ pergalę.

Tomo Thibodeau auklėtiniai pirmą kartą sezone išlygino pergalių ir pralaimėjimų balansą (.500) ir per pastarąsias septynerias rungtynes laimėjo šešis sykius.

Indianos ekipa išgyvena sunkią atkarpą – pralaimėjo ketvirtą kartą per paskutinius penkis mačus. Šie pralaimėjimai buvo patirti tik vid. 5,2 taško skirtumu.

D.Sabonis šiame mače buvo arti trigubo dublio – pelnė 15 taškų (3/8 dvit., 2/2 trit., 3/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, aukštaūgis padarė 5 klaidas ir 4 kartus prasižengė.

„Pacers“ šiame mače vertėsi be pagrindinio įžaidėjo Malcolmo Brogdono, o jo vietą startiniame penkete užėmęs T.J McConnellas žaidė puikiai – pelnė 17 taškų ir atliko net 12 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkų gretose siautėjo pirmą kartą į „Visų žvaigždžių“ rungtynes išrinktas Julius Randle'as – 28 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

„New York Knicks“: Julius Randle'as 28 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.), RJ Barrettas 24 (7 atk. kam.), Derrickas Rose'as 17 (11 rez. perd., 4 per. kam.), Immanuelis Quickley 10.

„Indiana Pacers“: Dougas McDermottas 20, T.J.McConnellas 17, Domantas Sabonis 15, Justinas Holiday 13, Mylesas Turneris 11 (4 blk.).

Kiti nakties rezultatai:

„Philadelphia 76ers“ – „Cleveland Cavaliers“ po pratęsimo 109:112 (J.Embiidas 42 / C.Sextonas 28);

„Washington Wizards“ – „Minnesota Timberwolves“ 128:112 (B.Bealas 34 / K-A.Townsas 23);

„San Antonio Spurs“ – „New Orleans Pelicans“ 117:114 (D.DeRozanas 32 / B.Ingramas 29);

„Orlando Magic“ – „Utah Jazz“ 109:124 (N.Vucevičius 34 / D.Mitchellas 31);

„Oklahoma City Thunder“ – „Denver Nuggets“ 96:126 (D.Bazley 22 / J.Murray 26);

„Brooklyn Nets“ – „Dallas Mavericks“ 98:115 (J.Hardenas 29 / L.Dončičius 27).