Sunkus Rusijos rinktinės startas: mačo pabaigoje palaužė Nigeriją | KaunoDiena.lt

SUNKUS RUSIJOS RINKTINĖS STARTAS: MAČO PABAIGOJE PALAUŽĖ NIGERIJĄ

• 1

Rusijos krepšininkai perlaužė eigą pirmosiose pasaulio čempionato rungtynėse pačioje pabaigoje ir Uhane įveikė Nigerijos komandą 82:77 (18:13, 22:22, 18:23, 24:19).

Ketvirtą vietą praėjusiame Europos čempionate užėmusi Rusijos rinktinė į Kiniją atvyko nukraujavusi.

Be Aleksejaus Švedo, Timofėjaus Mozgovo ir dar kelių svarbių žaidėjų šią vasara likusi komanda patyrė sunkumų pirmajame mače.

Nors Sergejaus Bazarevičiaus treniruojama Rusija buvo įgijusi dviženklę persvarą iki pertraukos, kelis NBA žaidėjus turinti Nigerijos komanda perlaužė mačo eigą ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui pirmavo 8 taškais.

Vis dėlto tritaškiai, o paskui Michailo Kulagino ir Andrejaus Voroncevičiaus išprovokuotos pražangos ir taiklūs baudų metimai paskutinę minutę nulėmė Rusijos pergalę.

Nigerijos komandai 12 taškų pelnė praėjusį sezoną Panevėžio „Lietkabeliui“ atstovavęs gynėjas Ike Iroegbu.

Kitose B grupės rungtynėse sekmadienį dar žais Argentina ir Pietų Korėja.

Rusija: Michailas Kulaginas 16, Andrejus Voroncevičius 14, Andrejus Zubkovas 12, Vitalijus Fridzonas 11, Nikita Kurbanovas 8, Sergejus Karasiovas 8.

Nigerija: Joshas Okogie 18, Ike Ioregbu 12, Nnamdi Vincentas 11.

Veteranas išplėšė pergalę Puerto Rikui sulig sirena

Javieras Mojica pataikė dvitaškį aidint finalinei sirenai ir nulėmė Puerto Riko rinktinės laimėtas rungtynes prieš Iraną šeštadienį pasaulio krepšinio čempionate Kinijoje.

Guangdžou mieste vykusiose C grupės rungtynėse Puerto Rikas ilgai laikėsi ant 32 taškus ir 34 naudingumo balus pelniusio Davido Huerto pečių.

Tačiau pergalę dramatiškame C grupės mače atnešė paskutinis J.Mojicos metimas.

Beje, būtent šeštadienį šis 190 cm ūgio gynėjas mini 35-erių metų sukaktį.

C grupėje šeštadienį dar žais Ispanija ir Tunisas.

Puerto Rikas: Davidas Huertas 32, Gary Browne'as 10, Javieras Mojica ir Isaiah Pineiro po 8;

Iranas: Hamedas Haddadi (16 atk. kam.) ir Behnamas Yakhchalidehkordi po 22.