Svečius iš Joniškio nokautavęs „Atletas“ žais ketvirtfinalyje | KaunoDiena.lt

SVEČIUS IŠ JONIŠKIO NOKAUTAVĘS "ATLETAS" ŽAIS KETVIRTFINALYJE

Fantastiškai sužaistas trečiasis kėlinys nutiesė kelius į svarbiausią sezono pergalę Kauno rajono "Atletui". Kauniečiai lemiamose „7bet-NKL“aštuntfinalio rungtynėse savo aikštėje 98:72 nepaliko šansų Joniškio „Delikatesui“ ir 3:2 laimėjo seriją iki trijų pergalių prieš Joniškio "Delikatesą".

Nors pirmuose dviejuose mačuose ekipos pasidalino po pergalę, joniškiečiai serijos metu atrodė aiškiais favoritais. Kauniečiai svarstykles savo naudai trumpam nusvėrė fantašku tritaškiu laimėdami trečiąsias rungtynes. Ketvirtosiose "Delikatesas" laimėjo užtikrintai ir į Kauną pirmadienį atvyko kupinas ryžto išsivežti pergalę.

Vis dėlto lemiamose rungtynėse Kauno r. komanda dar iki ilgosios pertraukos pelnė 51 tašką ir susikrovė 14 taškų persvarą (51:37). Po trijų kėlinių jų persvara siekė 29 taškus (78:49), tad paskutinė 10 minučių atkarpa buvo tik formalumas.

Kauno r. komandai Tautvydas Baltrušaitis per 32 minutes pelnė 18 taškų (2/2 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose po 18 taškų pridėjo ir Tomas Balčiūnas (7/11 dvit., 1/1 trit., 1/4 baud.) bei Paulius Danisevičius (3/7 dvit., 3/5 trit., 3/5 baud.). Pirmasis taip pat atkovojo 9 kamuolius, o antrasis atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Atletas“ kovą po lenta laimėjo 50:31.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Fernando Salsamendi, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 8 taškai (3/3 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 15 naudingumo balų.

Joniškio ekipa pataikė 6 iš 25 tritaškių (24 proc.), kai „Atletas“ – 13 iš 28 (46 proc.).

„Atletas“: Tomas Balčiūnas (7/11 dvit., 9 atk. kam.), Tautvydas Baltrušaitis (4/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 30 naud.) ir Paulius Danisevičius (3/7 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.) po 18, Gytis Sirutavičius 13 (1/5 trit., 6/9 baud., 5 rez. perd.), Edas Valenta 7 (3/8 dvit., 11 atk. kam.).

„Delikatesas“: Darionas Rackley 15 (2/5 trit., 5/7 baud., 5 per. kam., 5 kld.), Vilius Valuntonis 12 (4/8 dvit.), Corey Boydas (4/11 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 4 kld.) ir Šarūnas Kulevičius (5/6 baud.) po 10, Fernando Salsamendi (5 atk. kam.) ir Vilius Akučka (2/4 trit.) po 8, Nedas Kancleris 7.

Ketvirtfinalyje Kauno r. komanda susitiks su „Telšiais“. Pirmasis tarpusavio mačas startuos kovo 30-ąją (ketvirtadienį) nuo 18 val.

Gairės: atletas, NKL, delikatesas