Užteko vieno spurto: „Žalgiris“ iškovojo užtikrintą pergalę Kėdainiuose | KaunoDiena.lt

UŽTEKO VIENO SPURTO: „ŽALGIRIS“ IŠKOVOJO UŽTIKRINTĄ PERGALĘ KĖDAINIUOSE

• 0

Eurolygos startui besiruošiantis Kauno „Žalgiris“ (3-0) svečiuose užtikrintai nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (0-2) krepšininkus ir įsirašė trečią pergalę iš tiek pat galimų nacionaliniame čempionate. Kauniečiai pergalę iškovojo rezultatu 83:57 (23:21, 23:12, 18:14, 19:10).

Kėdainiečiai priešinosi maždaug pusantro kėlinio. Prabėgus penkioms antrojo kėlinio minutėms rezultatas dar buvo lygus (29:29), tačiau kėlinį „Žalgiris“ baigė spurtu 17:4. Tai ir buvo šio mačo lūžis.

Net 11 iš 17 kauniečių taškų penkių minučių atkarpoje pelnė Zachas Leday'us.

Antroje mačo dalyje LKL čempionų pranašumas buvo išaugęs net iki 23 taškų (59:36). Ir nors šeimininkai ketvirtajame kėlinyje jį aptirpdė (51:65), mačo nugalėtojo klausimas buvo išspręstas. Kauniečiai finišavo gražia atkarpa 10:2.

Tai buvo paskutinė „žalgiriečių“ repeticija prieš pirmąsias Eurolygos rungtynes. Jas penktadienį 20 val. namuose kauniečiai žais prieš svečius iš Vitorijos.

Kauno „Žalgiris“: Z.Leday'us 18, J.Landale'as 13, M.Grigonis 10.

Kėdainių „Nevėžis“: L.Bieliauskas 14, J.Kazakauskas 10.