Varžovus į neviltį varė patyręs gynėjas | KaunoDiena.lt

VARŽOVUS Į NEVILTĮ VARĖ PATYRĘS GYNĖJAS

41-erių veteranas Mindaugas Lukauskis surinko net 37 naudingumo balus, padėdamas „Synkarb“ komandai 80:71 palaužti „Komandorų“ kolektyvą ir įsirašyti trečiąją pergalę per keturis mačus „Bucket Summer League“ turnyre.

Dar praėjusį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rungtyniavęs gynėjas Kėdainių arenos aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių, perėmė net 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą. M.Lukauskis pataikė 2 iš 5 dvitaškių, 4 iš 7 tritaškių, 7 iš 7 baudos metimų. „Synkarb“ pergalę pasiekė ne itin lengvai. Nors įpusėjus rungtynėms ekipa pirmavo įtikinamai (42:32), trečiajame kėlinyje varžovai atsitiesė ir sugebėjo rezultatą išlyginti.

Vis dėlto per likusias 8 min. M.Lukauskio vedami favoritai įveikė priešininkus, palikdami juos su vieninteliu laimėjimu. Nugalėtojų gretose 17 taškų pelnė Ąžuolas Tubelis. Jaunasis aukštaūgis atkovojo ir 5 kamuolius bei blokavo 3 metimus. Jo bendraamžis – 18-metis Augustas Marčiulionis, surinko 16 taškų bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. „Komandorams“ Vaidas Kariniauskas įmetė 18 taškų bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tiek pat kartų komandos draugams asistavo kitas įžaidėjas Paulius Danisevičius, pridūręs 13 taškų, Aistis Pilauskas pelnė 11 taškų.

Ketvirtadienį dar vieną nesėkmę patyrė ir vienintele visus mačus pralaimėjusia dalyve liko „Darbo partija“ pasivadinusi komanda. „Darbiečiai“ jau pirmajame kėlinyje krito į gilią duobę 9:25 ir, nors apmažino skirtumą, galiausiai kapituliavo 70:74. prieš jaunuosius talentus - „JL Electrified Youngsters“ krepšininkus. Pastariesiems 23 taškus įmetė Joshua Obiesie, sugriebęs ir 8 kamuolius po krepšiai, 11 taškų pasižymėjo Ralphas Hounnou, po 9 – Garai’us Zeebas ir buvęs Panevėžio „Lietkabelio“ puolėjas Tomas Lekūnas. DP ekipos neišgelbėjo net 7 tritaškius iš 9 pataikęs Haroldas Saprykinas, iš viso surinkęs 21 tašką ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. 10 taškų pridūrė Jonas Zakas, 9 – Mindaugas Stašys, po 8 – Valdas Vasylius ir Dainius Chatkevičius, 7 - Simas Galdikas (8 atkovoti kamuoliai). Jaunieji talentai laimėjo antrąją dvikovą iš keturių.