Žvėriškas D. Motiejūnas vedė „Monaco“ į dramatišką pergalę prieš ASVEL | KaunoDiena.lt

ŽVĖRIŠKAS D. MOTIEJŪNAS VEDĖ „MONACO“ Į DRAMATIŠKĄ PERGALĘ PRIEŠ ASVEL

• 1

Ant parketo žibėjęs Donatas Motiejūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedamas „Monaco“ (7-2) Prancūzijos čempionate iškovojo dramatišką pergalę.

Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai namuose 84:82 (19:20, 27:21, 22:20, 16:21) palaužė Vilerbano ASVEL (7-3) krepšininkus.

D-Mo per 27 minutes surinko 28 taškus (8/12 dvit., 2/3 trit., 6/10 baud.), 9 atkovotus bei 3 perimtus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, dvi klaidas, bloką ir 31 naudingumo balą.

Tai buvo geriausios Motiejūno sezono rungtynės.

Likus minutei rezultatas buvo lygus – 82:82, tačiau tuomet Parisas Lee pelnė dvitaškį bei likus 50 sekundžių trapų pranašumą turėjo šeimininkai (84:82).

ASVEL dar turėjo du šansus išplėšti pergalę, tačiau Chriso Joneso ir Elie Okobo tolimi metimai nebuvo tikslūs.

„Monaco“ ekipoje šiandien nerungtyniavo traumuoti Mike'as Jamesas ir Leo Westermannas.

„Monaco“: Donatas Motiejūnas 28 (8/12 dvit., 9 atk. kam.), Robas Gray 13, Alpha Diallo 12.

ASVEL: Chrisas Jonesas 14, Elie Okobo 13, Kostas Antetokounmpo 12, Williamas Howardas 11 (6 atk. kam.).