Ekspertų taryba tariasi dėl sustiprinančios skiepo dozės visiems suaugusiesiems | KaunoDiena.lt

EKSPERTŲ TARYBA TARIASI DĖL SUSTIPRINANČIOS SKIEPO DOZĖS VISIEMS SUAUGUSIESIEMS

Vyriausybės sveikatos ekspertų taryba pirmadienį susirinko į pasitarimą, kuriame vertins galimybę Lietuvoje nuo koronaviruso sustiprinančia vakcinos doze skiepyti visus pilnamečius gyventojus.

Apie tai BNS informavo premjerės atstovė Rasa Jakilaitienė.

Europos vaistų agentūra (EVA) praėjusią savaitę nusprendė pritarti siūlymui 18 metų ir vyresnius asmenis Europos Sąjungoje skiepyti „Pfizer“ ir „BioNTech“ vakcinos „Comirnaty“ sustiprinančiąja doze.

Kaip skelbė agentūra, „praėjus mažiausiai šešiems mėnesiams po antrosios dozės, 18 metų ir vyresniems žmonėms gali būti svarstoma skirti pastiprinamąsias „Comirnaty“ dozes“.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys tuomet teigė, kad į šį sprendimą bus atsižvelgta, tačiau prieš tai jį dar turi įvertinti šalies ekspertai.

Šiuo metu sustiprinančioji dozė skiriama tik pagal prioritetines grupes metų pradžioje paskiepytiems gyventojams. Pavyzdžiui, vyresniems nei 75-erių metų senjorams.

Statistikos departamento duomenimis, iki šiol ją yra gavę beveik 39 tūkst. žmonių.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

Varykit doze ekspertam plauksim kol jie uzsivos

Pavilas

Taip pat svetaine openvaers taskas com / covid-data Politikoriai skiepijasi pries mases su kamstukais ant vaksinu tubeliu. Nekriskite i apgaule

Anonimas

Ziurekite faktus svetaineje welovetrump taskas com / page / 1 / ?s=Covid+vaccine+

SUSIJUSIOS NAUJIENOS